banner1322
x

BoschTermoteknik iki ayrı ödülle başarısını taçlandırdı

Bosch Grubu’nun önemli ihracat üslerinden biri olan Bosch Termoteknik Türkiye, İklimlendirme Sanayi İhracatçılar Birliği tarafından iklimlendirme sektöründe en çok ihracat yapan ve en çok kombi - su ısıtıcısı ihracatı yapan firma olarak iki ayrı ödül aldı.

BoschTermoteknik iki ayrı ödülle başarısını taçlandırdı
Enerji Zirvesi

Bosch Grubu’nun termoteknik iş kolunda önemli uzmanlık merkezlerinden Bosch Termoteknik Türkiye, üstün teknolojisi ve ürün portföyüne kattığı yeni ürünler ile global pazarda konumunu her geçen yıl güçlendiriyor. Farklı çoğrafyalarda olmak üzere 41 ülkeye ihracat yapan şirketin bu alanda ülke ekonomisi için yarattığı katma değer ve kazandığı başarı da takdir görüyor. 

Bosch Termoteknik son olarak, İklimlendirme Sanayi İhracatçılar Birliği (İSİB) tarafından ‘’İklimlendirme Sektöründe En Çok İhracat Yapan Firma’’ ödülünün yanı sıra, ‘’En Çok Kombi ve Su Isıtıcısı İhracatı Yapan Firma’’ ödülüne de layık görüldü. 

MANİSA’DAN 41 ÜLKEYE İHRACAT

İklimlendirme sektörünün ihracat lideri Bosch Termoteknik, 2017 yılında, Manisa’da bulunan fabrikasından Avrupa, Kafkaslar, Ortadoğu, Körfez Bölgesi, Latin Amerika ve Uzak Doğu’daki toplam 41 ülkeye ihracat yaptı. İhracat başarısının yanı sıra Bosch Grubu’nun önemli bir üretim ve Ar-Ge üssü olan Manisa Fabrikası, dünyanın en fazla kombi üreten tesisleri arasında ön sıralarda yer alıyor. 
 

Güncelleme Tarihi: 26 Aralık 2018, 17:33
YORUM EKLE

Aldağ

TK Elevator

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını