banner1322
x

BOSCH’TAN MÜKEMMEL GÖRÜNÜRLÜK SAĞLAYAN YEŞİL LAZERLİ ÖLÇÜM CİHAZI

Bosch Elektrikli El Aletleri tarafından geliştirilen lazerli uzaklık ölçer GLM 50-27 CG Professional, profesyonel kullanıcılarına lazer noktası için üstün görünürlük, son derece dayanıklı bir tasarım ve hızlı dokümantasyon imkânı sunuyor.

BOSCH’TAN MÜKEMMEL GÖRÜNÜRLÜK SAĞLAYAN YEŞİL LAZERLİ ÖLÇÜM CİHAZI
Endüstri 40 Zirvesi

Bosch Professional GLM 50-27 CG Professional, yeşil lazer teknolojisiyle parlak iç mekân koşullarında uzun mesafeli ölçümler için mükemmel görünürlük sağlayarak kullanıcıların işini kolaylaştırıyor.
Yüksek teknolojisi ile, bir önceki versiyonuna göre ölçümleri bildirmek için hem ses hem de titreşim geri bildirimine sahip olan GLM 50-27 CG Professional, aynı zamanda iyileştirilmiş batarya çalışma süresiyle de kullanıcılarına kolaylık sağlıyor.

DÜŞMELERE KARŞI DAYANIKLI

IP65 koruma sertifikalı tasarımı ve şok emici kauçuk kasanın kombinasyonu sayesinde, sert beton ve zorlu çalışma sahalarında bile 1,5 metrelik düşmelere karşı dayanıklılık gösteriyor. GLM 50-27 CG Professional lazerli uzaklık ölçer, Bluetooth® bağlantısı ve Bosch MeasureOn mobil uygulaması sayesinde hızlı dokümantasyon yapmayı ve ölçüm sonuçlarını anında aktarmayı sağlıyor. Ayrıca malzeme ihtiyaçlarının hesaplanması, oda ve duvar alanları ve yerleştirme artı montaj elemanları için kullanılabilmesi ürünü mimarlar, elektrikçiler ve diğer birçok meslek için ideal hale getiriyor.

AĞIR MİMAR’IN DA TERCİHİ GLM 50-27 CG PROFESSIONAL OLDU

Tüm üstün özellikleriyle bir profesyonelin aklındaki tasarımı gerçeğe dönüştürmesine yardımcı olan GLM 50-27 CG Professional lazerli uzaklık ölçer, YouTube platformunun ünlü isimlerinden Ağır Mimar’ın (Ömer Şanlı) da tercihi oldu. Kendi evinin iç tasarımlarını hazırlarken GLM 50-27 CG Professional’ı elinden düşürmeyen ünlü fenomen, yeşil lazer teknolojisi sayesinde parlak iç mekan koşullarında kolaylıkla ölçüm yapılabildiğini, cihazın ara yüzü ve kolay bluetooth bağlantısıyla almış olduğu ölçüleri MesureOn uygulamasına rahatlıkla aktarabildiğini uygulamalı olarak takipçileriyle paylaştı. 
Ağır Mimar’ın GLM 50-27 CG Professional lazerli uzaklık ölçer kullanarak yapmış olduğu tasarımı görmek için: https://www.instagram.com/p/Cc8McVFAHIx/
Bosch Professional GLM 50-27 CG hakkında daha detaylı bilgi için Bosch’un kurumsal web sitesi: https://www.bosch-professional.com/tr/tr/products/glm-50-27-cg-0601072U00 

YORUM EKLE

Aldağ

ECA

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını