banner1322
x

BOSCH TERMOTEKNOLOJİ’DEN YENİ REKLAM KAMPANYASI

İklimlendirme sektörünün öncü markası Bosch Termoteknoloji, akıllı teknolojilere sahip ürünleriyle, tüketicilerine konfor ve yüksek tasarruflu kullanım sağlayan ürün ailesini anlatan yeni bir reklam kampanyası başlattı.

BOSCH TERMOTEKNOLOJİ’DEN YENİ REKLAM KAMPANYASI
Endüstrideara

Bosch Termoteknoloji yeni reklam filminde, farklı ihtiyaç ve beklentileri karşılayan zengin ürün yelpazesini sergiliyor ve ‘Tasarruf sever Bosch’u seçer’ vurgusu yapıyor.
Kimimiz soğuk kış günlerini severiz, kimimiz sıcak yaz günlerini…Ama hepimiz evimizde de her mevsimin tadını çıkartmak isteriz. Bazılarımız sıcacık bir evde bütün gün uyumayı tercih ederiz, bazılarımızsa yerinde duramaz, spordu, işti koşturmayı; ama bu sırada da rahat etmeyi isteriz. Ama dönem öyle bir dönem ki, hepimiz artık birer tasarruf severiz. 
Tasarruflu teknolojiye sahip akıllı ısıtma sistemleri ve sıcak su çözümlerinde Avrupa’nın lider tedarikçisi olan Bosch Termoteknoloji, yeni reklam kampanyasında, farklı istekleri olan kullanıcıların tüm beklentilerini karşılayan zengin iklimlendirme ürün yelpazesini gözler önüne seriyor.

HEM ÇEVRE DOSTU HEM TASARRUFLU İKLİMLENDİRME ÜRÜN AİLESİ

Her zaman tüketicinin konforunu destekleyen ve hayatlarını kolaylaştıran ürünler geliştiren ve sunan Bosch Termoteknoloji’nin yeni nesil yoğuşmalı duvar tipi kombilerden split klimalara, elektrikli konvektörden akıllı kontrol sistemlerine, radyatörden havalandırma fanlarına kadar tüm ürünleri, üstün teknolojileriyle enerji verimliliğinde A sınıfında yer alıyor. Bu özelliğiyle daha az karbon salımı yapan çevre dostu ürünleri pazarla buluşturan Bosch Termoteknoloji, kullanıcılarına daha düşük faturalarla tasarruf yaptıran ürünler geliştirmek için aralıksız çalışıyor.
Bosch Termoteknoloji’nin yayına başlayan  reklam filminde; duygusal tonda söylenen bir cıngıl eşliğinde Bosch Termoteknoloji iklimlendirme ürünleriyle evlerde yaşanan keyif ve konfor başrolde… İster sıcak sever, isterse serin sever, ister uyku sever, isterse ferah sever olsun; film boyunca ekrana gelen herkes Bosch Termoteknoloji İklimlendirme Ailesi’nin onlara yaşattığı tasarruflu konforun keyfini, bazen parmaklarını şıklatarak ya da masa üzerinde tempo tutarak, bazen kafalarını hafifçe sallayarak gösteriyor. 
Filmde ‘Tasarruf sever Bosch’u seçer’ denilerek; kombiden klimaya, radyatörden elektrikli konvektöre, fandan akıllı kontrol sistemlerine Bosch Termoteknoloji akıllı iklimlendirme çözümleriyle, evde, işte, ofiste gerçek tasarruf sağlandığına dikkat çekiliyor.

Reklam Filmi Künyesi:

Reklamveren: Bosch Termoteknoloji
Reklamveren Yetkilisi: Ali Aktaş, Aslı Sezer Özlen

Reklam Ajansı: Ultra
Yapım Şirketi: Kala Film
Yönetmen: İrem Kılıçal
Yapımcı: Melisa Akbaba
Post Prodüksiyon: Magic Post 
Müzik: Audio Kollektiv

 


 

 

Güncelleme Tarihi: 21 Haziran 2022, 09:14
YORUM EKLE

Aldağ

ECA

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını