Bosch Termoteknoloji ticari ve endüstriyel web sitesi yenilendi

Bosch Termoteknoloji dijitalde yeniliklere devam ediyor. Yepyeni içerikleri, yalın ve yenilikçi tasarımıyla Bosch Termoteknoloji’nin kullanıcı dostu yeni ticari ve endüstriyel web sitesi yayında.

Bosch Termoteknoloji ticari ve endüstriyel web sitesi yenilendi
EndüstriForum

Sektörünün önde gelen markaları arasında yer alan Bosch Termoteknoloji, dijitalleşmeye verdiği önemi bir kez daha vurgulamak üzere ticari ve endüstriyel ürünlerinin sergilendiği websitesini yeniledi. Mobil dostu ve çarpıcı tasarıma sahip sitede kullanıcılar ve iş ortakları sıcak ve kızgın su kazanları, buhar kazanları, VRF sistemleri, kojenerasyon gibi ticari ve endüstriyel ürünlerin bilgilerine ulaşabiliyor ve Bosch Termoteknoloji dünyasına dahil oluyor. 

YETKİLİ BAYİLERİ VE SERVİSLERİ DE WEBSİTESİNDE

Ticari ve endüstriyel ürünleriyle de sektörde gücünü gösteren Bosch Termoteknoloji; bu alana hizmet eden websitesinde, ürünlerle ilgili bilgilerin dışında ticari soğutma alanındaki yetkili bayilerine ve servislerine de yer veriyor. Yenilenen websitesi, ürünlerin başka hangi ürünlerle uyumlu olduğunu “Bileşenler” başlığı altında kolaylıkla inceleme fırsatı sunuyor. Örneğin kullanıcı, özelliklerini incelemek istediği bir kazanın detay sayfasında, ilgili kazan ile uyumlu olanbileşenlere kolayca ulaşıpseçtiği ürünün özelliklerini inceleyebiliyor.
 

Güncelleme Tarihi: 27 Aralık 2018, 16:42
YORUM EKLE

Aldağ

Peri

Dergiler