Bosch Termoteknoloji İş Ortakları Toplantısı yine fark yarattı

Çalışanlarıyla ve bayileriyle İş Ortakları Toplantısı’nda bir araya gelen Bosch Termoteknoloji, hem 2019 yılını değerlendirdi hem de 2020 yılı için motivasyon buldu. 

Bosch Termoteknoloji İş Ortakları Toplantısı yine fark yarattı
Endüstrideara


Bosch Termoteknoloji İş Ortakları Toplantısı bu yıl 9-11 Şubat tarihleri arasında Antalya Titanic Belek otelinde gerçekleştirildi. Bosch çalışanlarının, toptancıların ve taahhütçü iş ortaklarının bir araya geldiği toplantıya ilgi yoğundu. 

Geçtiğimiz yıl yakaladığı başarıların ve 2020 yılının stratejilerinin ve projelerinin konuşulduğu toplantıda değinen bir diğer nokta ise dijitalleşme oldu. 

Dijitalleşen dünyada doğru konumlanmanın, geleceğin teknolojilerinin ve dünya trendlerinin ele alındığı toplantıda bu konuyla ilgili sunumlar yapıldı. Bunların yanı sıra, Türkiye’nin önde gelen ekonomistlerinden Prof. Dr. Emre Alkin de organizasyonda konuşmacı olarak yer aldı. Toplantının fuaye alanında ise şirketin son dijital projelerinden biri olan Müşteri Yönlendirme Sistemi tanıtıldı ve katılımcılar simülasyonlu ürün bilgilendirme köşelerinde bağlanabilir cihazları deneyimleme şansı buldular. 

Organizasyonda farklı kategorilerde belirlenen ödüller yöneticiler tarafından Bosch Termoteknoloji iş ortaklarına takdim edildi. Ünlü sanatçı Deniz Seki’nin sahne aldığı gala yemeğinin ardından toplantı sona erdi.

Güncelleme Tarihi: 02 Mart 2020, 11:04
YORUM EKLE

Legend Art

İmmergas

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını