Bosch Termoteknik’ten Referans Proje Platformu

Yaptığı yeniliklerle isminden söz ettiren Bosch Termoteknik, müşterilerine fayda sağlayacak çalışmalarına bir yenisini daha ekledi. Termoteknik referans projeleri için dijital platform oluşturdu.

Bosch Termoteknik’ten Referans Proje Platformu
EndüstrideAra - Haber Detay

Isıtma, soğutma ve havalandırma sektörünün önde gelen firmalarından Bosch Termoteknik bu sefer referans projeleri için oluşturduğu dijital platform ile isminden söz ettiriyor. 

TÜM ISITMA VE SOĞUTMA PROJELERİ TEK BİR PLATFORM ÜZERİNDE

Başarılı projeleriyle sektörde önemli bir yere sahip olan Bosch Termoteknik oluşturduğu referans proje platformunu kullanıcılarıyla buluşturdu. Geçmişten günümüze kazanılan tüm ısıtma ve soğutma projelerinin tek bir platform üzerinden sergileyen marka, dijital uygulamada proje listelerinin yanı sıra proje hakkında da detaylı bilgi sunuyor. http://www.referanslar im-bosch-thermotechnology.com/ adresinden ulaşılan Bosch Termoteknik Referans Platformu’nda ilgili projenin detay sayfasında bulunan ürün görseline tıklayarak ürünlerin 3D videolarına ulaşabilir, ürün hakkında detaylı bilgi için ise ürün ismine tıklayarak internet sayfasına kolayca ulaşabiliniyor. 
 

Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2019, 15:30
YORUM EKLE

Fullboard

Bestherm

Dergiler