banner1322
x

Bosch Termoteknik’ten Dubai'de teknik eğitim

Bosch Termoteknik, Orta Doğu Bölgesi’ndeki iş ortaklarına yönelik olarak “Kazan İmalat ve Satış Tekniklerinde İleri Teknolojiler” konseptinde eğitim verdi. 

Bosch Termoteknik’ten Dubai'de teknik eğitim
Endüstrideara

Bosch Termoteknik, 30 Ekim - 1 Kasım 2018 tarihleri arasında Dubai ofisinde endüstriyel kazanlarda ileri seviye satış teknikleri konusunda eğitim verdi. Açılış konuşması, Bosch Orta Doğu Genel Müdürü Volker Bischoff tarafından gerçekleştirilirken, Bosch Termoteknik Türkiye, Ortadoğu ve Kafkasya Satış Genel Müdürü Zafer Polat ve Satış Direktörü Mert Kalafatoğlu’nun sunumları ile eğitim devam etti. 

KAZAN ÜRETİMİNDEKİ TRENDLER ANLATILDI 

Eğitimde; kazan üretimindeki trendler, enerji tasarrufuna yönelik ipuçları, kazan uygulamalarında su arıtımının rolü ve başarılı kurulum koşulları ile kazan boyutlandırmasında optimum seçim kriterleri gibi önemli konulara yer verildi. İnteraktif biçimde gerçekleştirilen oturumlarda iş ortaklarından gelen sorular yanıtlandı. Etkinliği eğlenceli kılmak ve eğitim içeriğini pekiştirmek için gerçekleştirilen yarışmayı kazanan ilk 3 katılımcı sürpriz hediyeler ile ödüllendirildi. Teknede düzenlenen gala yemeği ve katılım sertifikalarının takdim edilmesinden sonra etkinlik sona erdi.
 

Güncelleme Tarihi: 30 Kasım 2018, 11:43
YORUM EKLE

Aldağ

ECA

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını