Bosch Termoteknik, Yetkili Servisleri ile Antalya’da buluştu

Çalışanlarını ve yetkili servislerini Antalya’da bir araya getiren Bosch Termo-teknik yıllık bilgilendirme toplantısını burada gerçekleştirdi.

Bosch Termoteknik, Yetkili Servisleri ile Antalya’da buluştu
Endüstrideara

Bosch Termoteknik Yetkili Servis Toplantısı bu yıl 9-11 Şubat tarihleri arasında An-talya Titanic Belek otelinde gerçekleştirildi.  Bosch Termoteknik, yetkili servisleri ile bir araya gelerek hem 2019 yılını değerlendirdi hem de 2020 yılı için motivasyon buldu. 

Toplantıda Bosch Termoteknik’in 2019 yılındaki başarılarına, 2020 yılının gelişmele-rine değinerek dijitalleşen dünyada doğru konumlanma, geleceğin teknolojileri ve dünya trendleri ile ilgili sunumlar yapıldı. Ayrıca Türkiye’nin önde gelen ekonomist-lerinden Prof. Dr. Emre Alkin de organizasyonda konuşmacı olarak yer aldı. Toplantı-nın fuaye alanında ise şirketin son dijital projelerinden biri olan Müşteri Yönlendir-me Sistemi tanıtıldı. Ayrıca katılımcılar fuaye alanında bulunan simülasyonlu ürün bilgilendirme köşelerinde bağlanabilir cihazları deneyimleme şansı buldular. 

Ayrıca organizasyonda farklı kategorilerde belirlenen ödüller yöneticiler tarafından yetkili servislere takdim edildi. Ses sanatçısı Deniz Seki’nin sahne aldığı gala yeme-ğinin ardından toplantı sona erdi. 
 

Güncelleme Tarihi: 21 Şubat 2020, 11:25
YORUM EKLE

Sensörmatik

ECA

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını