banner1322
x

BOSCH TERMOTEKNİK SÜRDÜRÜLEBİLİR GELECEĞİ ŞEKİLLENDİRİYOR

Enerji tasarruflu ve çevre dostu ısıtma ve iklimlendirme çözümlerinin üretildiği Bosch Termoteknik Manisa Fabrikasında, ‘Sürdürülebilir Geleceği Hep Birlikte Şekillendiriyoruz’ sloganıyla gelecek dönem stratejilerinin çalışanlarla paylaşıldığı bir buluşma gerçekleştirildi.

BOSCH TERMOTEKNİK SÜRDÜRÜLEBİLİR GELECEĞİ ŞEKİLLENDİRİYOR
Endüstri 40 Zirvesi

İklimlendirme sektörünün öncü ve lider firmalarından Bosch Termoteknik’in Manisa Fabrikasında görev yapan 1.000’e yakın çalışan, ‘Sürdürülebilir Geleceği Hep Birlikte Şekillendiriyoruz’ sloganıyla düzenlenen bir etkinlikte buluştu. Şirketin yeni stratejilerinin paylaşılması amacıyla düzenlenen etkinlik, Bosch Termoteknik Ticari Genel Müdürü Akın Kazak ve Teknik Genel Müdürü Haşiman Üsküdar’ın konuşmalarıyla başladı. Açılış konuşmalarının ardından direktörlerin yer aldığı interaktif panelle stratejilerin detayları aktarıldı.

İŞ BİRLİĞİYLE GÜÇLENEN EKİP RUHU

Planlama, ekip çalışması, iş birliği ve güven temalarının kullanımıyla çeşitli takım oyunları oynanırken, bu oyunlarda şirketin stratejik perspektifleri yansıtıldı. Çalışanlar arasında ekip çalışması ve iş birliğinin güçlendirilmesi amaçlandı.
Günün sonunda ayrıca, Bosch Termoteknik çalışanlarının 7 gün 24 saat yararlanabilecekleri ManFiTT spor sahasının açılışı da gerçekleştirildi. Futbol, basketbol, voleybol ve tenis oynanabilen sahanın açılış maçlarını yapan Bosch Termoteknik ekibi günü enerjik bir şekilde tamamladı.

SÜRDÜRÜLEBİLİR GELECEĞE KATKI

Çevre dostu ürünler tasarlayıp üreterek sürdürülebilir geleceğe katkıda bulunduklarını belirten Bosch Termoteknik Teknik Genel Müdürü Haşiman Üsküdar, çalışanların büyük ilgi gösterdiği etkinliğe ilişkin şu değerlendirmeyi yaptı: “Manisa Fabrikamızda güvenilir, yetkin ve iş birlikçi bir ekip olarak ’Yaşam için Teknoloji’ üretiyoruz. Bu etkinlikte de hem sürdürülebilir sistemlere katkı sağlayacak stratejilerimizi yaygınlaştırdık hem de çalışanlarımızla şenlik havasında bir gün deneyimledik.”


 

YORUM EKLE

Aldağ

TK Elevator

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını