banner1322
x

Bosch Termoteknik seminerlere hız kesmeden devam ediyor

Bosch Termoteknik’in uzmanları, Makine Mühendisleri Odası Bursa şubesinde “Mekanik Tesisatta Dijitalleşme” konulu bir seminerde dinleyicileriyle bir araya geldi. 26 Ocak Cumartesi Bursa’da gerçekleşen seminere sektör paydaşları yoğun ilgi gösterdi.

Bosch Termoteknik seminerlere hız kesmeden devam ediyor
Endüstri 40 Zirvesi
Bosch Termoteknik Kurumsal ve Endüstriyel Kilit Müşteriler Satış ve İş Geliştirme Müdürü Nevroz Karakuş tarafından verilen “Mekanik Tesisatta Dijitalleşme” konulu seminerde; ilk oturumda yapay zeka, nesnelerin interneti ve big data hakkında bilgiler paylaşıldı. İkinci oturumda ise dijitalleşmenin iklimlendirmeye etkileri, örnek uygulamalar ve bundan sonra yapılacak olan çalışmalar ele alındı. Seminere ayrıca yatırımcı temsilciliği, satın alma ve teknik görevlerde bulunan makine mühendisleri de katılım gerçekleştirdi.

DİJİTAL DÖNÜŞÜM ÜRÜN VE SİSTEM VERİMLİLİĞİNE KATKI SAĞLIYOR

Nevroz Karakuş seminere yönelik görüşlerini “Dijital dönüşümün sektörümüze etkisini her geçen gün daha fazla hissediyoruz. İklimlendirme sektöründe de dijitalleşmeyi ön plana almamız gerek, çünkü dijital dönüşüm ürün ve sistem verimliliğine katkı sağlıyor. Bu paralelde farkındalık yaratan eğitimlerimiz, uygulama örneklerimiz ve araştırmalarımız sürecek.” diyerek sözlerini tamamladı.
Bosch Termoteknik, Bosch markasının odaklandığı konulardan biri olan “Nesnelerin İnterneti” odaklı seminerler vermeye devam ederek, sektör paydaşlarını bilinçlendirmeyi ve sektörü geliştirmeyi kendine misyon edinmiştir.

Güncelleme Tarihi: 11 Şubat 2019, 08:19
YORUM EKLE

Aldağ

TK Elevator

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını