banner1322
x

Bosch Termoteknik Lübnan’da klima sistemlerini tanıttı

Beyrut’ta Mechanical Week fuarına katılım gerçekleştiren BoschTermoteknik, Lübnan partneri Cooling Distribution Network (CDN) ile Bosch VRF ve Klima Sistemlerini tanıttı.

Bosch Termoteknik Lübnan’da klima sistemlerini tanıttı
Enerji Zirvesi
Beyrut’ta 12-15 Kasım 2018 tarihlerinde düzenlenen Mechanical Week fuarına Lüb-nan partneri Cooling Distribution Network (CDN) ile katılım gerçekleştirilen Bosch Termoteknik, burada ziyaretçilerine sistemlerini tanıttı.

KALİTESİ İLE ÖNE ÇIKTI

500’den fazla mekanik danışmanın ziyareti ile Lübnan danışman topluluğunun yüzde 70’inden fazlasına ev sahipliği yapan fuarda Bosch’un klima üretiminde de aktif olarak yer aldığının altı çizildi. Lübnan İletişim Bakanlığı’ndan Melhem Riyashi’nin de ziyaret ettiği Bosch ve CDN standında, Bosch soğutma ürünleri sergilendi ve Bosch’a Güven mesajının katılımcılara ulaştırılması amaçlandı. Stantta soğutma ürünlerinin Bosch teknolojisi ve kalitesi ile üretilmesine odaklanıldı ve Bosch VRF fabrikasının video gösterimleri de birçok mekanik danışman tarafından beğeni kazandı.
Online yarışmanın düzenlenen fuarda Bosch markası ve soğutma ürünleri ile ilgili sorular yöneltildi. Birinciye Bosch Türkiye Genel Merkezi’ne ziyaret ödülü verileceği yarışmanın kazananları 22 Aralık Cumartesi açıklanacak.
Güncelleme Tarihi: 07 Aralık 2018, 11:51
YORUM EKLE

Aldağ

Vefa

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını