banner1322
x

Bosch Termoteknik Akademi sektöre katkı sağlıyor

Bosch Termoteknik Akademi, mesleki ve teknik anadolu liseleriyle buluşmaya devam ediyor. Farklı mesleki ve teknik anadolu liselerinde düzenlediği eğitim programlarıyla Bosch Termoteknik Akademi, sektöre ve gençlere katkı sağlıyor.

Bosch Termoteknik Akademi sektöre katkı sağlıyor
Endüstri 40 Zirvesi

Bosch Termoteknik bünyesinde çalışmalarına devam eden Bosch Termoteknik Akademi; şirket eğitim faaliyetleri ve sektöre katkılarının yanı sıra, meslek liselerinde de çalışmalar yapıyor. Meslek lisesi öğrencilerinin eğitimine ve gelişimine büyük önem veren Bosch Termoteknik Akademi, öğretmenler için de teknik eğitim programları gerçekleştiriyor.

DOĞALGAZ SEKTÖRÜNÜN GELECEĞİ MASAYA YATIRILDI

Bosch Termoteknik Akademi, Kariyer Günleri kapsamında 26 Kasım 2018 tarihinde İnegöl Hacı Sevim Yıldız-2 Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde bir eğitim daha yapıldı. Yaklaşık 65 tesisat teknolojisi ve iklimlendirme alanı öğrencisi; Bosch Global ve Bosch Türkiye tanıtımı, Bosch ve Buderus markalarının tanıtımı, doğalgaz sektörünün geleceği ve kombi çalışma prensipleri ve çalışma kuralları hakkında bilgilendirildi. Etkinlikte ayrıca Bosch Termoteknik Bursa İnegöl Yetkili Servisi İnegöl Soğutma’dan Abdul Samet Ünlüsoy ve Tayfun Bıçak da yer aldı. 

Öğrencilerin gelişimleri ve teknik açıdan iyi bir alt yapıya sahip olmaları için çeşitli faaliyetler yapan Bosch Termoteknik Akademi yetkililerine, İnegöl Hacı Sevim Yıldız-2 Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi müdürü tarafından plaket takdim edildi. 


 

Güncelleme Tarihi: 11 Şubat 2019, 08:19
YORUM EKLE

Aldağ

TK Elevator

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını