banner1322
x

Bosch Partner Program iş ortaklarına kolaylık sağlıyor

Termoteknoloji sektörünün en iddialı sadakat kulüplerinden biri olan Bosch Partner Program, iş ortaklarının ihtiyaçlarına yönelik yenilik ve geliştirmelerine 2018 yılı boyunca da devam etti. 

Bosch Partner Program iş ortaklarına kolaylık sağlıyor
Enerji Zirvesi

Bosch Partner Program, 2 bin kişiye yakın aktif üyesinin ihtiyaçlarına kulak vererek 2018 yılında da platformu geliştirmeye devam etti. Bu yıl ilk kez bayiler arası rekabeti göstermek ve bununla birlikte motivasyonu ve satışları da artırmak amacıyla Puan Ligi sayfasında bölge ve Türkiye genelindeki en başarılı 10 bayi gösterildi. Performans Grafikleri ile de üye bayilerin her birinin yıl içerisindeki performansını detaylı bir şekilde analiz etmesi sağlandı.

Bu yılki yeniliklerden bir diğeri ise Whatsapp Destek Hattı oldu. Destek Hattı sayesinde artık üyelerin tüm soruları mesai saatleri içerisinde hızlı bir şekilde cevaplandırılıyor ve iletişim daha kolay hale geliyor. Aynı zamanda Bosch Partner Program’ın zengin hediye kataloğu ile üyeler yıl içerisinde topladıkları puanlarını da diledikleri şekilde harcama fırsatı buldu.

SEKTÖRÜN AYRICALIKLI SADAKAT PROGRAMI: BOSCH PARTNER PROGRAM

Bosch Partner Program, sektördeki partnerlerine, satış ve montaj yaptıkça puan kazandırıyor. Aynı zamanda program üyelerine teknik eğitimler, teşvik seyahatler ve iş geliştirmeye yönelik birçok imkan sunuyor. Bosch yetkili toptancı bayileriyle çalışan montajcı alt bayiler için geliştirilen bu sistem ile sektöre sunulan hizmet kalitesinin artırılması hedefleniyor.


 

Güncelleme Tarihi: 01 Haziran 2020, 14:20
YORUM EKLE

Aldağ

ECA

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını