BOSCH PARTNER PROGRAM'DAN YENİ BİR ADIM...

Isıtma, soğutma ve havalandırma sektörünün kazandıran sadakat kulübü Bosch Partner Program, üyelerine özel bir kampanya düzenledi.

BOSCH PARTNER PROGRAM'DAN YENİ BİR ADIM...
Robot Zirvesi

Bosch Partner Program üyelerine avantajlar sağlamaya odaklanan Bosch Partner Program, sektörünün iddialı sadakat kulüplerinden biri olarak öne çıkıyor. Türkiye genelinde başlattığı 3 kat puan kampanyası ile yeni yıla başladı. Bosch Partner Program üyeleri, 1 Ocak – 31 Mart tarihleri arasında devreye alımını gerçekleştirdikleri Bosch Condens 2200i W modelinin 20 ve 24 kW kapasiteleri, Condens 2300i W ve Condens 2500 W kombileri için 3 kat puan kazanma şansı yakalayacaklar.

SEKTÖRÜN AYRICALIKLI SADAKAT PROGRAMI: BSOCH PARTNER PROGRAM

Bosch Partner Program, sektördeki partnerlerine, satış ve montaj yaptıkça puan kazandıran, aynı zamanda üyelerine teknik eğitimler, teşvik seyahatleri, fabrika ziyaretleri ve iş geliştirmeye yönelik pek çok imkan sunan bir programdır. Bosch yetkili toptancı bayileriyle çalışan montajcı alt bayiler için geliştirilmilş olan bu sistemin sektöre sunulan hizmet kalitesinin artırılmasına faydası  hedeflenmektedir. 

YORUM EKLE

Aldağ

ECA

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını