banner1322
x

Bosch kazanan üyesine araç hediyesini teslim etti

Sektörün ayrıcalıklı sadakat kulübü Bosch Partner Program; hediye portalında en yüksek puana sahip olan FIAT Fiorino araç hediyesini, kazanan üyesiyle buluşturdu.

Bosch kazanan üyesine araç hediyesini teslim etti
Endüstrideara

Bosch Termoteknik sadakat programları, iş ortaklarının işlerini ve uzmanlıklarını geliştirmelerine katkı sağlarken, aynı zamanda kolayca toplanan puanlarla da üyelerine çeşitli hediyelere sahip olma fırsatı sunuyor. Bosch Termoteknik, 2018 yılında programı etkin kullanıp, kazandığı puanlarla araç almaya hak kazanan Fortes Mühendislik Doğalgaz firmasına 07 Ocak 2019 tarihinde İstanbul’da düzenlenen ödül töreniyle hediyesini teslim etti. 

BOSCH TERMOTEKNİK ‘SADAKAT’ PROGRAMLARIYLA ÜYELERİNE PEK ÇOK FIRSAT SUNUYOR

Bosch Termoteknik, bayi iş ortaklarından oluşan Bosch Partner Program ile iş ortaklarıyla hem ‘Kazan-Kazan’ ilişkisi kuruyor hem de güçlü bir iletişim yürütüyor. Bu programlar aracılığıyla bayilerle iletişime geçme fırsatı artıyor ve sektörün geliştirilmesine katkı sağlanarak üyelerin desteklenmesi hedefleniyor. Hediye tesliminde Bosch Termoteknik Pazarlama Direktörü; Sn. Ali Aktaş yaptığı konuşmada; 2018 yılında da Bosch Termoteknik olarak Kazan-kazan stratejilerine uygun olarak iş ortaklarına sundukları Partner Program’ın, hediyeler kazandırmaya devam ettiğini ileterek; Bosch Partner Program’ın sadece bir hediye portalı olmadığını, aynı zamanda iş ortaklarının gelişimini destekleyen ve bu sayede son kullanıcıya verilen hizmet kalitesini artırdıkları bir iş modeli olduğunu ekledi. 

Bosch Partner Program ile bayiler; Bosch Termoteknik Manisa Fabrikasını ziyaret ederek üretimi yerinde görme fırsatı buluyorlar ve ayrıca ücretsiz teknik eğitimler, tabela, showroom ve pazarlama materyalleri gibi konularda da destekleniyorlar. Açık iletişimi odak noktasına koyan Bosch Termoteknik ayrıca Partner Destek Hattı ile üyelerinin sorularını telefon ve whatsapp üzerinden anında cevaplandırıyor.  Bosch Partner Program, sektördeki iş ortaklarına, satış ve montaj yaptıkça puan kazandıran, aynı zamanda üyelerine teknik eğitimler, teşvik seyahatler ve iş geliştirmeye yönelik pek çok imkan sunan bir programdır.
 

Güncelleme Tarihi: 14 Ocak 2019, 16:06
YORUM EKLE

Aldağ

TK Elevator

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını