BOSCH KALİTESİNİ TÜM TÜRKİYE’YE TAŞIYACAK

İklimlendirme ve yenilenebilir enerji projelerinde çözümler sunan ISOMER Isıtma Soğutma Merkezi, dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden Bosch ürünlerini, bin 400’e yakın bayisi aracılığıyla tüm Türkiye’ye ulaştıracak.

BOSCH KALİTESİNİ TÜM TÜRKİYE’YE TAŞIYACAK
EndüstrideAra5

Postmodern toptancılık sisteminin iklimlendirme sektöründeki öncüsü olan ISOMER Isıtma Soğutma Merkezi, dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden Bosch ürünlerini bin 400’e yakın bayisi aracılığıyla tüm Türkiye’ye ulaştıracak.

Dünyanın en büyük iklimlendirme markalarının kalitesi ispatlanmış ürünlerini ISOMER Isıtma Soğutma Merkezi’nin bin 400’e yakın bayisi aracılığıyla Türkiye’nin kullanımına sunduklarını söyleyen ISOMER Isıtma Soğutma Merkezi Genel Koordinatörü İlgin Eray, bayileriinin aracılığıyla dünyanın en büyük iklimlendirme markalarının ürünlerini tüketicinin kullanımına sunduklarını söyledi. Verimliliği ve kalitesi yüksek bu ürünleri sunarken tüm bayilerine mühendislik desteği de sağladıklarını belirten Eray, mühendislik desteği alan bayilerinin bu destek ile kombi, radyatör, yoğuşmalı kazan, VRF/klima, yerden ısıtma, güneş enerjisi sistemleri ve ısı pompası gibi teknik alt yapı gerektiren ürün gruplarında büyük ölçekli çalışmalara imza atabilidiğini aktardı. Ayrıca iş hacimlerini büyütebildiklerini ifade eden Eray, bin 400’e yakın olan bayi sayılarını, 2021’de 2 bin 500’e yükselteceklerini, bu büyümede dünyanın en büyük iklimlendirme şirketlerinden Bosch ile çalışmamlarının katkısı olacağını aktardı.

Güncelleme Tarihi: 23 Ekim 2020, 17:27
YORUM EKLE

Radyo

Peri

Dergiler