banner1322
x

Bosch güvenilir ve entegre ürünleriyle önemli projelerin çözüm ortağı

Bosch Güvenlik Sistemleri, Proje Tasarım ve Teknoloji Buluşması’nı, 25 firmadan temsilcilerin katılımıyla İstanbul’daki Bosch Türkiye ve Orta Doğu Genel Merkezi’nde gerçekleştirdi. 

Bosch güvenilir ve entegre ürünleriyle önemli projelerin çözüm ortağı
Robot Zirvesi

Bosch Güvenlik Sistemleri’nin İstanbul’daki Bosch Türkiye ve Orta Doğu Genel Merkezi’nde düzenlediği Proje Tasarım ve Teknoloji Buluşması’na mimarlar, mühendisler, zayıf akım sistemleri tasarımı yapan firmalardan temsilciler, danışmanlar, elektrik taahhüt firmaları ve inşaat firmaları katıldı.

Etkinliğin açılış konuşmasını yapan Bosch Türkiye ve Ortadoğu Başkanı Steven Young,  katılımcılara Bosch’un faaliyet alanları, geleceği şekillendiren vizyonu ve makro trendler hakkında bilgiler verdi. Young, “Bosch içinde bulunduğumuz dijital çağda fark yaratmak ve global bir IoT lider olmak için çalışmalarını yoğun şekilde sürdürüyor. Türkiye genelinde 4 Ar-Ge Merkezimiz, 700 Ar-Ge Mühendisimiz ve 15 Tasarım Mühendisimiz var” diyerek, Ar-Ge’ye verilen önemi vurguladı. 

Bosch Güvenlik Sistemleri Türkiye Ülke Direktörü Altuğ Kökdemir ise Bosch Güvenlik Sistemleri’nin, güvenlik, emniyet ve iletişim sistemleri alanında güvenilir, entegre ve eksiksiz çözüm sunabilen, sektörün en geniş ve yenilikçi ürün gruplarına sahip önde gelen üreticilerden biri olduğunu söyledi. 

SON KULLANICI PENCERESİNDEN BOSCH GÜVENLİK SİSTEMLERİ

Etkinlikte konuşan ve son kullanıcı penceresinden güvenlik sistem ihtiyaçlarını anlatan Hilton İstanbul Güvenlik ve Emniyet Direktörü Faruk Güven ve Kıdemli Teknik Operasyon Müdürü Nurettin Yaktubay, son kullanıcı ihtiyaçlarının anlaşılmasına yönelik iş birliğinin sağlanması için bu etkinliğe davet edilmekten dolayı çok memnun olduklarını ifade etti. Rönesans Sağlık Yatırım Tesisler Müdürü Özgür Özdemir ise Bosch tarafından şehir hastanelerine sunulan entegre çözümler hakkındaki görüş ve değerlendirmelerini paylaştı.

“DİJİTALLEŞME ŞİRKETLERİN BÜYÜMESİNE KATKI SAĞLIYOR”

Etkinliğe katılan Bosch Bina Teknolojileri EMEA Bölgesi Endüstri İş Kolu Direktörü Juergen Alz, güncel endüstriyel çözümler ve uygulama örneklerini anlatarak, Bocsh’un ürün portföyündeki ağa bağlı çözümleri vurguladı ve dijitalleşmenin güvenliğin ötesindeki çözümlerle işletmelerin büyümesine katkı sağladığına dikkat çekti. 

CANLI DEMO GÖSTERİMLERİ İLGİ ÇEKTİ

Bosch Güvenlik Sistemleri tarafından gerçekleştirilen Proje Tasarım ve Teknoloji Buluşması kapsamında katılımcılar, kurulan stant alanlarında canlı demo gösterimleriyle güvenlik sektörüne ilişkin ürün ve çözümleri birebir deneyimleme fırsatı buldu. 

Ayrıca mimarlara, mühendislere ve tasarım yapan danışman firmalara yönelik çevrimiçi araçlar ve eğitim platformları da büyük ilgi topladı.
 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2019, 12:37
YORUM EKLE

Aldağ

İmmergas

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını