banner1322
x

Blygold ve Bronya markalarıyla yeni bir soluk getirdi

Yenilikçi yönüyle öne çıkan Luftsis A.Ş.’nin bu perspektifini tüm faaliyet alanlarında gözlemleyebiliyorsunuz. Distribütörü olduğu Blygold ve Bronya markaları ile hizmet verdiği sektörlere yeni bir soluk getiren markanın çalışmalarını, Luftsis Klima Sistemleri Genel Müdür Yardımcısı Eda Gürses ile konuştuk.

Blygold ve Bronya markalarıyla yeni bir soluk getirdi
Endüstrideara

Bronya’nın inşaat sektöründe büyük bir yenilik gibi duruyor hangi alanlarda kullanılıyor? 

Sıvı ısı izolasyon malzemesi Bronya, binalarda mantolamaya eşdeğer bir malzemedir ve Rusya son 10 yıldır bina mantolama da bronya ve muadil ürün kullanmaktadır. 1 mm- 4 mm kalınlık aralığında fırça ile sürülebilen bu ürün 50 mm kalınlıkta taş yünü izolasyona eşdeğerdir. Bronya’nın kullanıldığı iç ve dış yapı cephelerinde ekstradan boya ve astar kaplamaya ihtiyaç duyulmuyor. Dış cephede 4 mm’e kadar ürünü uygulayabiliyorsunuz. Yağmur gibi dış hava koşullarına karşı yapıyı koruyor. Seramik gibi cephe kaplama malzemelerinin altında kolaylıkla kullanılabiliyor. Ayrıca Bronya kullanıcıyı bireyselleştirebiliyor. Ürünün içerisine renk pigmenti katarak istenilen renk elde edilebiliyor. Bu yönüyle boya ihtiyacınızı da karşılamış oluyorsunuz. Dolayısıyla hem izolasyon hem de boya malzemesi olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca alev yürütmeme özelliği de bulunuyor. Ürünün 60 dk ya da 120 dk kadar alev yürütmeyen seçenekleri de var.

Blygold ve Bronya markanızla neyi hedefliyorsunuz?

En önemli hedefimiz fayda yaratmak. Teknik ve maliyeti yüksek olan ürünlere verimlilik katarak, hem kullanıcıya hem de ülkemize fayda sağlamak istiyoruz. Standartların dışına çıkarak dünyadaki bu yeni teknolojilerin kullanılmasını sağlamayı amaçlıyoruz. 
 

Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2020, 17:15
YORUM EKLE

Legend Art

İmmergas

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını