Biyolojik havuzlar otomasyon sistemi ile çok daha verimli

Tam otomatik havuz otomasyon sistemi ile havuzları sürekli kontrol altında tutan Hidron, bu sistemi biyolojik havuzlara da uygulayarak verimliliği arttırıyor. 

Biyolojik havuzlar otomasyon sistemi ile çok daha verimli
Endüstri 40 Zirvesi

Havuz sektöründe 20 yıllık incelemeli patentini aldığı havuz otomasyon sistemi ile fark yaratan Hidron, bu başarısıyla birçok avantaj sunuyor. Yüzme ve süs havuzlarının tüm ünitelerinin, otomatik olarak uzaktan takip ve kontrolünü sağlayan, proje bazında özel çözümler sunan firma aynı zamanda biyolojik havuzlara da bu avantajı yaşatıyor. Yapımı planlanan ya da mevcutta manuel olarak çalıştırılan havuzu mekanik ve elektronik bileşenlerini merkezileştirmiş, internet üzerinden izlenebilir ve kontrol edilebilir duruma getiren marka, birçok unsurun yer aldığı biyolojik havuzlara da avantaj sunuyor. Firma geliştirdiği havuz otomasyon sistemi ile havuzları otomatik olarak sürekli kontrol altında tutarak, su kalitesini her zaman en üst seviyede bulunduruyor. Böylelikle biyolojik havuzlarda hem konfor hem güvenlik hem de verimlilik maksimum seviyede sağlanıyor. 

Biyolojik gölet ve havuzlarda filtrasyon yapısına göre havuz otomasyon sistemlerinin kurabildiğini ifade eden Hidron Genel Müdür Muhammed Bostan, “Biyolojik sistemlerde filtrasyon, standart havuzlardaki gibi veya bitkilerle olabilmektedir. Ön planda minimum seviyede kimyasal kullanılacak olmasıdır. Biyolojik gölet özelinde kullanılan mekanik bileşenleri otomasyona entegre edebiliyoruz.” Diyor.
 

Güncelleme Tarihi: 14 Nisan 2020, 08:16
YORUM EKLE

Legend Art

Vefa

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını