banner1013
x

Biyolojik gölet projeleriyle isminden söz ettiriyor

Havuz, biyolojik ve kimyasalları gölet uygulamalarıyla hizmet veren İnsu Havuz ve Yapay Gölet Sistemleri başarılı çalışmalarıyla isminden söz ettiriyor.

Biyolojik gölet projeleriyle isminden söz ettiriyor
EndüstrideAra3

İnsu Havuz ve Yapay Gölet Sistemleri sektörünün öne çıkan isimleri arasında yer alıyor. Bugüne kadar birçok prestijli projenin öncelikli tercihi olan firma havuz, biyolojik ve kimyasalları gölet uygulamalarıyla şehre dinamizm katıyor. Markanın çalışmalarında öncelik verdiği en önemli kriter ise insan sağlığı ve güvenliği. Bu perspektifte çalışmalarına yön veren firma tecrübeli ekibiyle birçok prestijli proje tarafından tercih ediliyor. Nitekim markanın çözüm sunduğu projelerden biri de Sinpaş GYO Aydos. İnşaat sektörünün köklü firmaları arasında yer alan Sinpaş’ın hayata geçirdiği projede İnsu, biyolojik gölet uygulamasıyla yer aldı. 

Kullanıcıyı günün yorgunluğundan ve stresinden sonra suyun yanı başında rahatlayabilecekleri su fısıltılarını dinleyebilecekleri, bitkilerle yakın temas kurabilecekleri göletlerin inşasını sağlanması amaçlanan projede hem tasarım hem de fonksiyonel olarak değer katıldı
 

Güncelleme Tarihi: 19 Ağustos 2019, 12:41
YORUM EKLE

Radyo

Bestherm

Dergiler