banner1339
x

BİR YENİLİĞE DAHA İMZA ATTI

Bugüne kadar birçok yeniliğe imza atan Özge Yapı A.Ş. konteyner birleşimlerinden oluşan paket ev ile, her yerde kolay kurulum ve istenildiğinde kolaylıkla sökülüp taşınabilme avantajı sunuyor.

BİR YENİLİĞE DAHA İMZA ATTI
Robot Zirvesi

Türkiye’de son yıllarda prefabrik yapılara ve konteynerlere olan ilgi, bu konudaki bilinç ve farkındalık gittikçe artıyor. Çok katlı dikey ve betonarme ağır yapılardan ziyade yatay ve müstakil yapılar insanların kendini güvende hissetmesine yardımcı oluyor. 

KOLAY KURULUM AVANTAJI

Özellikle konteyner birleşimlerinden oluşan paket evler, hem her yerde kolayca kurulabilmesi hem de istenildiğinde kolaylıkla sökülüp taşınabilmesinden dolayı alternatif bir çözüm oluyor. Ön üretimi fabrikada hazırlanan birleşimli konteynerlerin istenilen yerde 1 gün içerisinde ve anahtar teslim olarak kolaylıkla montajı yapılabiliyor. 6*8=48 m² gibi küçük ebatlı bir alanda bile 2 oda, 1 salon, banyo-wc ve mutfaktan oluşan fonksiyonel alanlar oluşturulabiliyor. Yer kaplaması, seramik fayans kaplama işlemleri, elektrik ve sıhhi tesisatları dâhil, boyası yapılmış hazır eviniz arsanıza tam da istediğiniz gibi yerleşiyor.

DOĞA DOSTU, HAFİF, GÜVENLİ

Özellikle imar planlamalarının yapılmadığı araziler için alternatif bir yaşam alanı sunan paket ev; estetik, fonksiyonel, doğa dostu, hafif ve güvenli yeni yaşam alanlarınızı oluşturuyor ve size sadece evinizin keyfini çıkartmak kalıyor.
 

YORUM EKLE

Aldağ

İmmergas

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını