banner1322
x

Binanın yüzde 100 sağlıklı nefes almasını sağlıyor

Yalıtım sektöründe faaliyet gösteren İzopoint, ekolojik yalıtım sistemleri binaların yüzde 100 sağlıklı nefes almasını sağlıyor.

Binanın yüzde 100 sağlıklı nefes almasını sağlıyor
Enerji Zirvesi

İzopoint markası ismi ile inşaat sektörüne hizmet veren İzopoint, Ar-Ge çalışmalarıyla sektöre değer katacak çalışmalara imza atıyor. Temelden çatıya kadar her alanda kullanılabilecek geniş bir ürün gamına sahip olan marka, inşaat sektörüne İzopoint Dış Cephe, İzopoint İç Cephe, İzopoint Teras Çatı ve İzopoint Zemin olmak üzere dört grup başlığında hizmet veriyor. Ekolojik ürünlere imza atan marka, binanın yüzde 100 sağlıklı nefes almasını sağlıyor.

YALITIM EVLERLE EKONOMİYE KATKI

Enerji tüketimine maksimum fayda sağlayan sistemleri, hep bireyin hem de ülke ekonomisine katkı sağlıyor. İzopoint IT ve Pazarlama Müdürü Murat Aksoy, ürünlerinin yüzde 100 yerli olmasına dikkat çekerek, dünya rezervinin yüzde 76’sı Türkiye’den çıktığını ifade ediyor. Firmalarının ürünleri tercih edilerek ülke ekonomisine de katkı sağlanmış olunacağının altını çizen Aksoy, en önemli pazarlarından birinin yurt dışı olduğunu açıklıyor. Yurt dışındaki markalarla hem kalite hem fiyat açısından rekabet içerisinde olduklarını dile getiren Aksoy, Rusya ve Avrupa’daki Türk firmaları ile özellikle şu anda Afrika’da iş yapan Türk firmalarla çalışmalarının devam ettiğini aktarıyor.

Güncelleme Tarihi: 15 Kasım 2019, 18:09
YORUM EKLE

Aldağ

TK Elevator

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını