BİEN tüm yenilikleriyle Unicera’da

Bien, 2019 yılına ait yeni ürünlerini 5-9 Şubat tarihinde CNR Expo’da düzenlenecek olan UNICERA Fuarı’nda tanıtacak.

BİEN tüm yenilikleriyle Unicera’da
EndüstrideAra1

Bien, 5-9 Şubat tarihleri arasında, Yeşilköy CNR Expo’da düzenlenecek olan Unicera İstanbul Se¬ra¬mik Ban¬yo Mut¬fak Fu¬arı’n¬da, en ye¬ni ta¬sa¬rım¬larını 1037 metrekare büyüklüğündeki standında tanıtacak. Bu yıl dördüncü holdeki C06 ve C08 nolu stantta bulunacak olan Bien, seramik ürün grubundaki yeni koleksiyonların yanı sıra, banyo ürün grubundaki yenilikleri de tanıtacak.

YENİ TASARIMLARI İLE MEKANLARI YENİLECEK

Doğadan ilham alan Bien, 2019 koleksiyonunda yine doğayı işaret ediyor. Türkiye’den ve yurtdışından bayilerin, sektör profesyonellerinin ve nihai tüketicilerin ziyaret edeceği Bien standında karo ürün grubundaki 40x120 cm duvar karoları, 100x100 cm, 120x120 cm ve 60x180 cm teknik porselen koleksiyonlar ön planda olacak.

BİEN 2019 SERİLERİYLE EN TREND BANYOLAR

Bien’in banyo grubunda Seramik Sağlık Gereçleri (SSG) yeni serilerinde yer alan Moly, Shine ve Vohka Serileri ilk kez bu fuarda beğeniye sunulacak. Banyo grubunda yer alan kaplamalı lavabolar da tasarımlarıyla dikkat çekecek nitelikte… Bien’in armatür serilerin tamamının tanıtılacağı platformda armatür ürün gamına 2019 yılında ilave edilen altı yeni seri de yine ilk kez görücüye çıkacak. Yine bu yılki yeni ürün grubunda yer alan Swarovski taş kaplamalı Queena Armatür Serisi fuarda ön plana çıkarılacak tasarımlardan. Bien’in klasik çizgilere sahip porselen kaplı Grace Armatür Serisi de 2019 yılının gözde serilerinden…

Güncelleme Tarihi: 29 Ocak 2019, 14:50
YORUM EKLE

Polinet

Peri

Dergiler