banner1013
x

Bien'den banyolara yeni inovatif çözümler

Bien 2018 yılında tasarladığı Motto Lavabo Serisi’ne 4 yeni geometrik model daha tasarlıyor. Şu anda, Motto Oblong ve Motto Kare tasarımı mevcut olan lavabo serisi 2019 yılında üretimine başlayacak yeni tasarımlarla banyolarda inovatif çözümler sunuyor.

Bien'den banyolara yeni inovatif çözümler
EndüstrideAra - Haber Detay
Bien bu yıl tasarladığı Motto Lavabo Serisi’ne dört yeni geometrik model daha tasarlıyor. Şu anda, Motto Oblong ve Motto Kare tasarımı mevcut olan lavabo serisi 2019 yılında üretimine başlayacak yeni tasarımlarla banyolarda inovatif çözümler sunuyor.
Islak alanlara yönelik ürünleriyle de ön planda olan Bien’in 2018 yılında üretimine başladığı ‘’Motto Oblong ve Kare Lavabo’’ serisine yenileri ekleniyor. 2019 yılında ilave edilecek dört farklı birbirini tamamlayan geometrik formda lavabo her zevke uygun formuyla ürün gamına girecek.

ISLAK MEKANLARDA ŞIK GÖRÜNÜM

Çakıl taşı formundaki Motto Oblong Lavabo ve dar alanlara çözüm alternatifi oluşturan Motto Kare Lavobolar banyolarınıza şık ve modern bir görünüm kazandırıyor. Bien’in tasarladığı Motto Serisi yeni yılda daha zengin koleksiyonuyla yapı sektörüne inovatif çözümler sunmaya devam edecek.

Zengin çözüm önerileriyle sektöre yeni yaklaşımlar kazandıran Bien’in Motto Lavabo Serisi kolay temizlenme özelliği ile hijyen standartlarını da üst seviyede tutarak tercih edildiği alanlara estetik ve farklı bir dinamizm getiriyor.

Güncelleme Tarihi: 05 Aralık 2018, 12:04
YORUM EKLE

Radyo

Vefa

Dergiler