banner1116
x

BETON SEKTÖRÜNE VERİMLİLİK KATIYOR

Kayseri’nin en büyük beton firmalarından Tokgöz Beton, yeni yatırımında da MAN’dan vazgeçmedi. Tokgöz Beton, filosunda hizmet veren MAN araçlarının performans ve yüksek yakıt tasarrufundan duyduğu memnuniyet doğrultusunda, 5 adet yeni TGS 41.400 mikser daha aldı.

BETON SEKTÖRÜNE VERİMLİLİK KATIYOR
Enerji Zirvesi

Kayseri'nin öne çıkan markalarından Tokgöz Beton, yeni yatırımında yeni MAN TGS 41.400 mikserleri tercih ederek  çalışmalarına verimlilik kattı.Ankara Akyurt’taki MAN Tesislerinde düzenlenen törenle yeni MAN TGS 41.400 mikserlerini teslim alan Tokgöz Beton Genel Müdürü Olcay Kuzucuoğlu, törende aldığı araçlardan birini bizzat test etti. MAN kalitesinden çok memnun kaldıklarının alttını çizen Kuzucuoğlu, MAN araçlarının, dayanıklılık, performans ve düşük yatık tüketim özellikleriyle kendilerine çok önemli avantajları sunduğunu aktardı.

"HER SEFERDE 1 m3’LÜK FAZLADAN BETON AVANTAJI SAĞLIYOR"

Müşterilerinin memnuniyetlerinin kendilerini de memnun ettiğini vurgulayan MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Kamyon Satış Müdürü Doğucan Suyani, teslimatını yaptıkları yeni MAN TGS 41.400 mikserlerinin, D15 tip 9 litrelik compact motora sahip olduğunu vurguladı. VTG turbo (kanatçıkları ayarlanabilen) ile 1000 devirde yüksek tork vermeye başladığını ifade eden Suyani, bu motorda AGR ve eşanjörü çıkarıp, büyük turbo ve büyük intercooler ile yola devam ettiklerini aktardı.

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2020, 15:16
YORUM EKLE

Radyo

Peri

Dergiler