banner1339
x

Baumit 25-27 Ocak tarihleri arasında Antalya’da bayileriyle buluşacak

Yalıtım sektörünün önde gelen markaları arasında yer alan Baumit, 25-27 Ocak tarihleri arasında Antalya’da bayileriyle buluşacak.

Baumit 25-27 Ocak tarihleri arasında Antalya’da bayileriyle buluşacak
Endüstri 40 Zirvesi

Yalıtım sektörünün önde gelen isimleri arasında yer alan Baumit, 25-27 Ocak tarihleri arasında Antalya’da bayi toplantısı gerçekleştirecek.

“BİR BAYİ TOPLANTISI TÜM KLİŞELERİ YIKABİLİR Mİ”

“Bir bayi toplantısı tüm klişeleri yıkabilir mi” sloganıyla yola çıkan marka, Antalya Cornellia Diamond otelde gerçekleştirilecek toplantısına Türkiye’nin dört bir yanından gelen bayiler katılım gerçekleştirecek.

Dünyada 30 ülkede 40’ın üzerinde tesise sahip olan Baumit,  Avusturya merkezli bir Schmid Industrie Holding firması. Dış cephe ısı yalıtım sistemleri, kuru harçlar ve makineli hazır sıvalar sektörünün önde gelen markaları arasında yer alan Baumit, Türkiye’de 2006 yılından itibaren faaliyet gösteriyor. Baumit, 2008 yılında Avrupa’nın en modern kuru harç tesislerinden biri olan ve yıllık 300 bin ton üretim kapasitesine sahip Gebze üretim tesisini devreye almıştır. Baumit Türkiye cephe kaplamaları ve boyaları, ısı yalıtım sistemleri, sıvalar, şap ürünleri, karo yapıştırıcıları, derz dolgu ve örgü harçları ile hizmet vermektedir.

Güncelleme Tarihi: 14 Ocak 2019, 00:57
YORUM EKLE

Aldağ

TK Elevator

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını