banner1322
x

Başkent Emlak Konutları’ında işler Yağmur İskele ile hızlanıyor

Yağmur İskele Sistemleri, yapımını Kalyon İnşaat’ın üstlendiği Ankara Başkent Emlak Konutları projesinin tercihi oldu. Marka güvenlikli iskele sistemleriyle projede cephe işlerinin hızlı ve güvenli yapılmasını sağlıyor.

Başkent Emlak Konutları’ında işler Yağmur İskele ile hızlanıyor
Endüstri 40 Zirvesi

Ürün ve hizmet kalitesiyle öne çıkan Yağmur İskele Sistemleri, prestijli projelerin tercihi olmaya devam ediyor. Yurt içinin yanı sıra yurt dışında da birçok projeye çözüm sunan marka, projelere değer katıyor. 

İŞ YAPIM SÜRECİNİ HIZLANDIRIYOR

Kocaeli Gebze’de yer alan fabrikalarında ileri teknoloji ile iskele ve kenar koruma sistemleri üretimi yapan markanın çözüm sunduğu projeler arasında Ankara Başkent Emlak Konutları da yer alıyor. Kalyon İnşaat tarafından yapımı üstlenen proje, 17 bloktan oluşuyor.  Yağmur İskele Sistemleri, güvenlikli iskele sistemleriyle projenin tüm etaplarına çözüm sunuyor. Proje kapsamında yaklaşık 185 bin metrekare Yağmur Güvenlikli İskele Sistemi kullanılıyor.  Firma güvenlikli iskele sistemleriyle projede cephe işlerinin hızlı yapımına imkan tanıyarak yatırımcıya zaman ve maliyet tasarrufu sağlıyor. Yağmur Güvenlikli İskele Sistemi teknik özellikleriyle ise iskele platformu üzerinde çalışan personele güvenli bir ortamda çalışma imkanı sunuyor. 
 

Güncelleme Tarihi: 16 Eylül 2019, 10:46
YORUM EKLE

Aldağ

ECA

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını