Başarısıyla takdirleri topluyor

Sistem Alüminyum, yüksek teknolojiyle ürettiği sistemlerinin yanı sıra hizmetleri ve sosyal çalışmalarıyla da öne çıkıyor. Marka, ödediği vergiler ve ülkeye yaptığı katkılardan dolayı Büyük Mükellefler Vergi Dairesi tarafınca takdir edildi.

Başarısıyla takdirleri topluyor
Endüstrideara

Alüminyum ekstrüzyon ve kompozit panel üretimindeki başarısıyla öne çıkan Sistem Alüminyum, tüm çalışmalarında ismini başarıyla duyurmaya devam ediyor. Sektörün güçlü markaları arasında yer alan firma, vergi hizmetiyle de tam puan almayı başardı. 
30. Vergi Haftası dolayısıyla Büyük Mükellefler Vergi Dairesi yetkilileri Sistem Alüminyum’u ziyaret etti. Ödediği vergiler ve ülkeye yaptığı katkılardan dolayı Sistem Alüminyum’a takdir beratı verildi. 

SİSTEM ALÜMİNYUM'A TAKDİR BERATI

Büyük Mükellefler Vergi Dairesi Başkanı Mehmet Ali Çetin ve Büyük Mükellefler Vergi Dairesi Başkanlığı KDV Grup Müdürü Saadettin Yılmaz tarafından verilen takdir beratını, Sistem Alüminyum adına Genel Müdür Ayhan Yerekaban aldı. 
Sistem Alüminyum A.Ş.'nin her geçen gün artan başarısının arkasında sürekli gelişime verdiği değer yer alıyor.  Yenilikleri takip eden ve teknolojiye ve ekip uzmanlığına yatırım yaparak sürekli gelişimi amaçlayan Sistem Alüminyum, Ar-Ge ve Ür-Ge faaliyetlerini son yıllarda ekipman ve personel yatırımlarıyla genişlettiği Ar-Ge Merkezi ile devam ediyor. İnşaat ve birçok sektörün endüstriyel alüminyum profil ihtiyaçlarına cevap veren üretici kimliği ile beraber Sistem Alüminyum; üretim alanındaki bilgi birikimini, tasarım ve Ür-Ge çalışmalarıyla zenginleştirerek yüksek kalitedeki ürünlerini kendi markalarıyla da pazarın hizmetine sunuyor. ALUTECH Sistem Series (Cephe, kapı ve pencere sistemleri) ve ALUTECHBOND (alüminyum kompozit panel) markaları altında Sistem'in inşaat sektörüne yönelik geniş bir ürün yelpazesi mevcut.

Güncelleme Tarihi: 10 Nisan 2019, 18:31
YORUM EKLE

Legend Art

Vefa

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını