BAŞARISINI ÖDÜLLE TAÇLANDIRDI

Genç Mühendislik, 2020 yılında dördüncüsü düzenlenen Altın Marka Ödülleri’nde “Yılın En İyi Mühendislik” firması ödülüne layık görüldü.

BAŞARISINI ÖDÜLLE TAÇLANDIRDI
Endüstrideara

1996 yılından bu yana yurt içinde ve yurt dışında birçok önemli işe imza atan Genç Mühendislik, bu başarısını bir kez daha ödülle taçlandırdı. Marka, 2020 yılında dördüncüsü düzenlenen Altın Marka Ödülleri’nde “Yılın En İyi Mühendislik” firması ödülüne layık görüldü. İş dünyasından birçok ismin yer aldığı törende ödül Genç Mühendislik Yönetim Kurulu Başkanı İlker Alkun’a takdim edildi.  

“2021’DE BÜYÜMEYE DEVAM EDECEĞİZ”

Yaşanan tüm olumsuzluklara rağmen 2020 yılını büyük bir ivme ile geçirdiklerini belirten Alkun, yılı ödüle alarak kapatmaktan duydukları mutluluğu dile getirdi. Alkun, sözlerini şu şekilde sürdürdü:
“Tüm dünyada ve ülkemizde yaşanan Covid-19 salgının sebep olduğu ekonomik olumsuzlukları hep beraber yaşıyoruz; fakat bu olumsuzluklara rağmen tüm enerjimizle bu yılı projelerle dolu tamamladık. 2021 yılına çok daha büyük projelerle girmeyi hedefliyoruz. 2020 yılını verdiğimiz emek ve özverilerin sonucu olarak dördüncüsü düzenlenen Altın Marka Ödülleri’nde “Yılın En İyi Mühendislik” firması ödülüyle taçlandırdık. Bu ödülü almaya bizleri layık gören halk oylarına, sektörümüzün duayen mimar ve mühendislerine sonsuz teşekkür ediyoruz. Ödülü haketmemize büyük emekler vererek gücümüze güç katan tüm çalışan emekçilerimize, yöneticilerimize, her daim yanımızda bizimle beraber yol alan tedarikçi iş ortaklarımıza, tüm işverenlerimize teşekkür ediyoruz.
Hep birlikte ekip ruhu ile çalışmaya, koşmaya ve büyümeye devam edeceğiz.”

Genç Mühendislik, 2009 ve 2010 yıllarında ICSC ödülü alarak başarısını pekiştirmişti. Firma 2010 yılında Altın Vana Ödülü, 2011 yılında Türkiye Enerji Zirvesi En İyi Hizmet Veren Firma Ödülü 2013 yılında PİRİ REİS ve Yılın İş Adamı Ödülüne layık görülmüştü. 

Güncelleme Tarihi: 25 Aralık 2020, 09:30
YORUM EKLE

Sensörmatik

Vefa

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını