BANYOLARDA ROCA RUY OHTAKE RÜZGARI ESİYOR

Farklı ve yenilikçi banyo çözümleri tasarlayan Roca, Brezilyalı unutulmaz mimar Ruy Ohtake’nin özel lavabo koleksiyonu ile kullanıcılara zarafet dolu bir deneyim sunuyor.

BANYOLARDA ROCA RUY OHTAKE RÜZGARI ESİYOR
Robot Zirvesi

Yaratıcı tasarımlarıyla yaşam alanlarına şık dokunuşlar sunan Roca, özel koleksiyonlarıyla kullanıcılarına birbirinden zarif seçenekler sunmaya devam ediyor. Geçtiğimiz Kasım ayında hayatını kaybeden efsane Brezilya’lı mimar Ruy Ohtake tarafından tasarlanan lavabo koleksiyonu, bu özel tasarımlardan biri. Ohtake’nin doğadan ilham alarak tasarladığı koleksiyon, dört farklı modelden oluşuyor. Organik çizgilerle modern tasarımı ahenkle buluşturan koleksiyon, dalgaların kıvrımları, ufuk çizgisi ve tasarımın en saf formu yumurta gibi organik formlardan ilham alıyor. Roca’nın özel teknolojisi Fineceramic® ile üretilen lavabo, yalnızca 3 mm kalınlığında ve ultra ince kenarlara sahip.

ZENGİN RENK SEÇENEĞİ

Ruy Ohtake’nin Roca için tasarladığı bu özel koleksiyon farklı renklerde tezgâh üstü lavabo serisinden oluşuyor. İnce ve estetik bir tasarıma ulaşmak için 5 mm kalınlığında ve yüzde 40 daha hafif. Koleksiyon; beyaz, mat beyaz, inci, onyx, bej ve kahve dahil olmak üzere altı renk seçeneği sunuyor.

ÖDÜLLÜ KOLEKSİYON

Ruy Ohtake’nin doğadan esinlenerek tasarladığı kendi adını taşıyan koleksiyonu, Uluslararası Tasarım Ödülü (IDA) ve Prestijli Tasarım Ödülü Red Dot Tasarım Ödüllerinden "Best of the Best" ödülünün de sahibi. Ruy Ohtake lavabolarının şıklığını tamamlayan Roca Savana tezgahı, banyoda modern, açık depolama trendine uygun minimalist bir görünüm sunuyor. 


 
 

Güncelleme Tarihi: 09 Mayıs 2022, 16:38
YORUM EKLE

Aldağ

Vefa

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını