banner1322
x

BANYOLAR TEKNOLOJİYE ENTEGRE OLUYOR

En iyi performansı sunmak için verimlilik ve teknolojiyi birleştiren Roca, Installation Systems ile modern banyoların tüm ihtiyaçlarına etkin çözümler sunuyor. Üstün özellikler ile geliştirilen sistemin yeni oyuncuları CC ONE Gömme Rezervuar ve Kumanda Paneli, banyolarda pratik kurulum ve kolay kullanım dönemini başlatıyor.

BANYOLAR TEKNOLOJİYE ENTEGRE OLUYOR
Makine Zirvesi

İmza attığı koleksiyonlarla yenilikçi çözüm önerileri sunan Roca, Installation Systems ile banyolardaki farklı beklentilere cevap vermeyi amaçlıyor. Kalite ve ekolojik yaklaşımıyla öne çıkan sistem, dayanıklı malzemesi sayesinde uzun süre banyolarınıza eşlik ediyor.

TEKNOLOJİK TASARIM BİR ARADA

Yüksek standartları, çağdaş estetik anlayışıyla buluşturan gömme rezervuar, tasarımda bir adım öne çıkıyor. Güçlü dizayn dilini yüksek performansına entegre eden rezervuar, banyoda daha fazla alan, birinci sınıf kaliteli bileşenleriyle maksimum güven sağlıyor. 
Doğanın kaynaklarına büyük bir hassasiyetle yaklaşan bu sistem, 4/2 lt. – 4,5/3 lt ya da 6/3 lt seçenekleri ile su tasarrufu için alternatifler sunuyor. Özel sabitleme çubukları arasında 180 veya 230 mm'lik bir mesafeye sahip herhangi bir asma klozet CC ONE gömme rezervuar sistemi ile kolayca monte edilebiliyor.  Roca’nın eşsiz sisteminin bir diğer önemli oyuncusu farklı tasarım ve renklerdeki kumanda panelleri ise gömme rezervuarı daha da ayrıcalıklı kılıyor. Kumanda panellerinin yumuşak dokunuşlu düğmeleri, 1 cm'den daha az bir çalışma ile hareketi iletmeyi sağlıyor. Basit bir hareketle açılmak üzere programlanan elektronik kumanda panelleri, ellerimizi kullanmak zorunda kalmadan gömme rezervuarı çalıştırıyor. Böylece temas yoluyla gelişebilecek enfeksiyon riskini minimize ediyor. Özellikle kamu klozetlerinin kullanımındaki güvenliği en üst düzeye çıkarıyor.
 

YORUM EKLE

Aldağ

Vefa

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını