banner1339
x

Babacan Port Royal süs havuzlarıyla öne çıkıyor

Babacan Holding tarafından hayata geçirilen tasarımında Addon Grup’un imzası bulunan Babacan Port Royal, süs havuzlarıyla sakinlerine huzurlu bir hayat sunuyor.

Babacan Port Royal süs havuzlarıyla öne çıkıyor
Robot Zirvesi

İstanbul’un en çok değerlenen bölgesinde, yeni yapılacak olan Millet Bahçesine komşu olarak yükselen, mimari tasarımı ve donanımıyla da kazançlı ve prestijli yatırımın en güzel örneklerinden biri olan Babacan Port Royal’da büyüklükleri 37 ile 212 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekler bulunuyor. Babacan Holding’in hayata geçirdiği projenin mimari tasarımında dünyaca ünlü Portekizli Addon Grup’un imzası var. 

LOKASYONUYLA AVANTAJLI

Mimari tasarımı Addon Grup imzasını taşıyan proje toplam beş blokta 814 daire ve 37 adet ticari üniteden oluşuyor. Projede alan büyüklükleri 37 ile 212 metrekare arasında değişiyor. Babacan Port Royal projesinde 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri var.
Şehrin merkezinde yaklaşık 10 futbol sahası büyüklüğünde kamuya ait yeşil parka komşu  olan projede geniş yürüyüş, dinlenme, eğlenme alanları ve süs havuzları öne çıkıyor. 

Güncelleme Tarihi: 18 Aralık 2018, 18:32
YORUM EKLE

Aldağ

TK Elevator

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını