BABACAN HOLDİNG’DEN YENİLİK

Babacan Holding'in yeni ticari üniteleri satışa sunuldu.

BABACAN HOLDİNG’DEN YENİLİK
EndüstrideAra1

İSTANBUL (AA) - Babacan Holding'in yeni ticari üniteleri satışa sunuldu.

Babacan Yapı tarından konuyla ilgili olarakyapılan açıklamaya göre, avantajlı fiyat ve ödeme koşullarıyla inşaat sektöründe bir ilke damga vuracak olan Babacan Holding, böylelikle satışa açılan ticari üniteleriyle yatırımcılara büyük bir ticaret teşviki sunmuş olacak.

Açıklamada görüşlerine başvurulan Babacan Holding Üst Yöneticisi (CEO) Mehmet Babacan, Babacan Holding tarafından  faliyete geçirilen "Babacan Premium", "Babacan Port Royal", "Babacan Palace" ve "Crown Deluxe" projelerinde yer alan ticari ünitelere hem yerli hem de yabancı yatırımcıların yoğun ilgi gösterdiğini belirterek, çok yakında teslimleri başlayacak olan Babacan Port Royal projesine yoğun talep nedeniyle Port Cadde ticari ünitelerini 1 milyon 90 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa çıkarmaya karar verdiklerini söyledi.

YÜKSEK PRİM İMKANI

Mehmet Babacan, şöyle devam ettii:

"Beylikdüzü E-5 üzerinde konumlanan Babacan Premium ve Babacan Palace Yeşilköy Atatürk Havalimanı'nın karşısında, Küçükçekmece E-5 üzerinde yükselen Babacan Port Royal, Bahçeşehir Esenkent'te yer alan Crown Deluxe projelerimizde çok sayıda ticari ünitemiz bulunuyor. Hızla gelişen bölgelerde hayata geçirdiğimiz projelerimiz, bulundukları lokasyon itibarıyla her geçen gün daha da değerleniyor.

Babacan Holding olarak böylece yatırımcılara büyük ticaret teşviki sağlıyoruz. Yüksek prim getirisine sahip bu değerli lokasyonlarda yer almak isteyen yatırımcılar her zaman kazançlı çıkacaklardır. Yatırımcılar özellikle çok yakında teslimini de gerçekleştireceğimiz Babacan Port Royal projemizde yer alan ticari ünitelerimizde sunmuş olduğumuz fiyat ve ödeme avantajlarından yararlanmak için fırsatı kaçırmamalı."

Güncelleme Tarihi: 17 Eylül 2020, 12:20
YORUM EKLE

Aldağ

Peri

Dergiler