AVRUPA KONUTLARI SAKLIVADİ SATIŞTA!

Artaş İnşaat tarafından İstanbul Sarıyer'e inşa edilecek olan Avrupa Konutları Saklıvadi projesi satışa açıldı. Konut teslimleri ise Temmuz 2023’te yapılacak.

AVRUPA KONUTLARI SAKLIVADİ SATIŞTA!
Enerji Zirvesi

İstanbul, Sarıyer ilçesinin Ayazağa bölgesinden bulunan Vadi İstanbul AVM dolaylarına inşa edilecek olan Avrupa Konutları Saklıvadi projesinin temeli atıldı. Toplamda 227 konutun olacağı projede 222 ofis ve 5 adet ticari ünite de yer alacak. Avrupa Konutları Saklıvadi projesinde 17 adet 1+1, 79 adet 2+1 ve 138 adet 3+1 şeklinde toplamda 3 adet konut tipi bulunacak. 4+1 sayısı ise 1 adetle sınırlı kalacak. 96 bin 36 metrekare alana inşa edilecek olan Saklıvadi projesinin 7 bloktan oluşması planlanıyor. Proje içerisinde bir de Apart Otel yer alacak. Bölgeye gelerek birkaç gün kalmayı planlayan misafirler Avrupa Konutları Saklıvadi projesindeki Apart Otel’de konaklayabilecek.

PROJE FİYATLARI METREKARE BAZINDA 72 BİN TL

2023 yılının Temmuz ayında teslimlerinin yapılması planlanan projede, otopark, yüzme havuzu, çocuk oyun parkı ve sosyal tesis gibi imkanlar bulunacak. Hastane ve okul gibi yerlere de oldukça yakın konumda olan projenin fiyatları,metrekare bazında 72 bin TL olarak belirlendi. 1+1 tipte bir dairenin fiyatı 8 milyon TL’den başlıyor. Proje alanı içerisinde yetkililer ve misafirler için tasarlanacak WC, teknik alanlar, mescit, personel odası, soyunma odası, bekleme salonu, idare gibi birimler de bulunacak. Avrupa Konutları Saklıvadi projesinin maliyeti ise 285 milyon 28 bin 197 TL olarak belirlendi. 

Güncelleme Tarihi: 04 Mayıs 2022, 15:24
YORUM EKLE

Legend Art

Vefa

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını