banner1339
x

Avrasya Pencere Fuarı'nda Rüzgar Estirdi

7-10 Mart 2018 tarihleri arasında TÜYAP İstanbul Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşen Avrasya Pencere Fuarı’nda, PVC sektöründe ilklerin öncüsü Egepen Deceuninck, ürünlerini sergiledi.

Avrasya Pencere Fuarı'nda Rüzgar Estirdi
Robot Zirvesi

07-10 Mart 2018 tarihleri arasında TÜYAP İstanbul Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen Avrasya Pencere Fuarı’nda ‘Türkiye’nin Penceresi’ Egepen Deceuninck, başta Legend ve Legend Sürme olmak üzere tüm sistemlerini ve Assist hizmetini tanıttı. Bu yıl 19’uncusu düzenlenen, Avrasya Pencere Fuarı, bölgenin en büyük ve en önemli pencere fuarı olma özelliğine sahip. Fuar, 100’ün üzerinde ülkeden 60 binin üzerinde sektör profesyonelleri ve ziyaretçilerini bir araya getirdi. Fuarda pencereye dair tüm ürünler ve sistemler sergilendi. Kendi ürünleri üzerinde yaptığı Ritm Show ile izleyicilere keyifli anlar yaşatan, Egepen Deceuninck, müzik dinletisiyle beğeni kazandı.

“SEKTÖR LİDERLERİYLE İŞ BİRLİKLERİMİZİ GÜÇLENDİRİYORUZ”

Egepen Deceuninck Pazarlama ve Satış Grup Müdürü Tamer Özen, Bu yıl 19’uncusu düzenlenen Avrasya Pencere Fuarı’nın sektör açısından önemli bir organizasyon olduğuna değindi. Türkiye’deki PVC sektörünün gelişimi için gerçekleştirilen tüm organizasyonları sonuna kadar desteklediklerini ifade eden Özen, “Yerli ve yabancı lider sektör firmalarının yer aldığı fuarlarda sektör liderleriyle iş birliklerimizi güçlendirmeye yönelik yeni çözümler geliştiriyor, yeni trendlerimizi sergiliyoruz. Bu nedenle, dünyanın en önemli pencere fuarlarından biri olma özelliğini taşıyan Avrasya Pencere Fuarı’nda ısı ve ses yalıtımında en etkili ürün olan Legend ve Legend Sürme Sistemlerimizi ve 150 bayimizle Türkiye’nin 55 ilinde hayata geçirdiğimiz, sektörde bir ilk olan Assist projemizi tanıttık. Fuarda ürünlerimize olan ilgiden de oldukça memnunuz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 24 Ocak 2019, 16:15
YORUM EKLE

Aldağ

İmmergas

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını