AVM projelerine güvenli çözümler sunuyor

UZ-AR Mühendislik kimyasal tedariki, servis ve uygulama kontrolü, sertifikalı operatörlerle verdiği bakım hizmetleriyle AVM’lerin havuzlarına güvenli çözümler sunuyor. 

AVM projelerine güvenli çözümler sunuyor
Enerji Zirvesi

1992 yılında temelleri atılan UZ-AR Mühendislik geniş ürün gamı ile eğitim yapılarından okullara, spor tesislerinden konut projelerine kadar geniş bir alana hizmet veriyor. Markanın çözüm sunduğu yaşam alanlarından biri de AVM’ler. İnsan sirkülasyonun yoğun olduğu AVM’ler alışverişin yanı sıra sosyal, kültürel gereksinimlerin karşılanmasının yanı sıra aynı zamanda eğlence alanları ile de ziyaretçisinin yoğun olduğu alanlar. Süs ve yüzme havuzların sıklıkla yer aldığı AVM projelerine UZ-AR Mühendislik geniş ürün gamıyla çözüm sunuyor. Genel Müdür Bülent Uzluk, özellikle İstanbul’da ve Türkiye‘de birçok AVM, okul ve konut projesinde ürünlerinin tercih edildiğini ifade ederek, birçok proje ve taahhüt çalışmalarında yer aldıklarını açıklıyor.

YURT DIŞI PROJELERİNDE DE TERCİH EDİLİYOR

Mevcut birçok işletmede iyileştirme çalışmaları gerçekleştirdiklerini ifade eden Uzluk, yurt dışında da birçok projede yer aldıklarını ve çalışmalarının devam ettiğini açıklıyor. Ürün yelpazelerinin su arıtma, atık su arıtma sistemleri ve kimyasalları, endüstriyel temizlik ürünleri olarak geniş bir alanı kapsadığını ifade eden Uzluk, havuz bulunan işletmelerde havuz kimyasalları dışında ısıtma soğutma suyu sistemleri, kapalı sistem bakımları, rogar açıcılar, buz çözücüler gibi birçok alanda destek verdiklerini aktarıyor
 

Güncelleme Tarihi: 25 Şubat 2020, 15:40
YORUM EKLE

Sensörmatik

ECA

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını