banner1339
x

ATC son teknolojilerini yurt dışı fuarlarında tanıtacak

Dayanıklı havalandırma çözümleri, enerji verimliliği yüksek ve kaliteli klima santralleri ve ilgili ürünleriyle piyasaya öncülük eden ATC, son teknolojilerini bu yıl Avrupa ve Orta Doğu’da bahar aylarında gerçekleşecek olan fuarlarda sergileyecek. Ziyaretçiler ATC dünyasını, 11-15 Mart’taki ISH Frankfurt ve 25-27 Mart’taki The Big Show Oman’da keşfedebilecekler.

ATC son teknolojilerini yurt dışı fuarlarında tanıtacak
Enerji Zirvesi

Teknoloji yatırımlarına, sürdürülebilir bir çevre için verimliliğe önem veren ve müşteri ihtiyaçlarına odaklanan ATC, yenilikçiliği ve mükemmelliği benimseyen bir marka. İleri teknolojiye ve üstün özelliklere sahip çözümleri ile kullanıcısına sürdürülebilir fayda ve konfor sunuyor. Tedarik zinciri, ürün geliştirme, üretim ve satış sonrası hizmetlerinin her aşamasında ATC, yönetiminin ve tüm iş döngüsünün şeffaflığına dayanarak, çevreye duyarlı iş yürütme prensibini müşterilerine garanti ediyor.

ATC Air Trade Centre’ın ürün ve hizmet kalitesi, sahip olduğu belgeler ve sertifikalar tarafından kanıtlanmıştır. Eurovent sertifikası OHSAS 18001:2007 ve ISO 9001:2015, markanın sahip olduğu sertifikalardan yalnızca birkaçıdır. ATC Air Trade Centre Genel Müdürü Gebro Kılıç, yaptığı açıklamada “Müşteri memnuniyetine ve çevre sorunlarına odaklanan bir imalatçı olarak, ATC cihazlarını geliştirmede ‘Yüksek enerji verimliliği’ kavramını yol gösterici olarak benimsemiş bulunuyoruz.” dedi.

ATC SİSTEMLERİ ENERJİ VERİMLİLİĞİNE KATKI SAĞLIYOR

Fuarlarda görücüye çıkacak olan ATC Air Trade Centre klima santralleri ve ısı geri kazanım ünitelerinin özellikleri hakkında bilgi veren Kılıç, sözlerini şu şekilde sürdürdü: “Yüksek sızdırmazlık, ısı geri kazanımı, yüksek verimli motorlar, akıllı kontrol teknolojileri ve daha birçok detay... Kolay kurulum ve bakım, çağdaş bina yönetimi sistemleri ile kesintisiz entegrasyon, en talepkar teslimat süreleriyle başa çıkabilme yeteneği gibi özelliklere sahip sistemleriyle ATC, müşterilerine birçok avantaj sunuyor. Sınırlarımızı zorlama hevesimiz, satış ve üretimde 25 yılı aşkın tecrübemiz ile, iklimlendirme ürünleri ve çözümlerinde seçkin bir ortak olma yolunda çaba gösteriyoruz. Müşterilerimizi, 11-15 Mart tarihleri arasında ISH Frankfurt’ta, 25-27 Mart tarihleri arasında ise THE BIG SHOW OMAN’da yer alan standımıza ATC dünyasını keşfetmeye davet ediyoruz.” 

PRESS RELEASE FOR THE UPCOMING EXHIBITIONS IN 2019

Leading the market by providing durable HVAC solutions, developing and manufacturing of energy efficient and high quality air handling units as well as other related products, ATC will be showcasing its latest technology and innovations at this year’s early spring exhibitions in Europe and Middle East. Customers can discover the world of ATC at the ISH Frankfurt (11-15 March) and at THE BIG SHOW OMAN (25-27 March).

With its never-ending investments to the new technologies, efforts for sustainable environment and focusing on customer needs, ATC Air Trade Centre continuously adopts innovation and perfectness. Advanced technology and outstanding innovations make the ATC’s solutions an exciting system for sustainable well-being. At every step in ATC’s supply chain, development, production and post sales services, we guarantee our environmentally sensitive principle of doing business, due to transparency of our management and the whole business cycle. Behavior and position of ATC Air Trade Centre is well-proven and confirmed by governmental authorities, documents and certificates. Eurovent Certificates of OHSAS 18001:2007 and ISO 9001:2015 are just a few of those.

“As a manufacturer who focuses on customer satisfaction and environmental issues, ATC is using ‘High energy efficiency’ as the main guiding concept in the development of its units” says Gebro Kılıç, Managing Director of ATC Air Trade Centre. The main features of the Air Handling Unit and Heat Recovery Unit, which are going to be presented in the exhibitions includes the following: low leakage, heat recovery, energy-efficient motors, intelligent control technology and many others. Easy installation and maintenance, seamless integration with modern building management systems, focus on excellent, capability of the most demanding delivery times provides ATC’s customers with many advantages. 

“We strive to become an excellent partner for climate products and solutions by a combination of our eager to challenging our limits and over 25 years of engineering knowledge in sales and manufacturing! We invite you to discover the world of ATC at the ISH Frankfurt, held between 11 and 15 March and at THE BIG SHOW OMAN on 25 to 27 March” Gebro Kılıç concludes.
 

Güncelleme Tarihi: 01 Mart 2019, 10:47
YORUM EKLE

Aldağ

TK Elevator

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını