banner1322
x

ATC Air Trade Centre, The Big Show Oman’da yer alacak

ATC Air Trade Centre, 25-27 Mart tarihleri arasında gerçekleşecek olan Orta Doğu'daki yapı ve inşaat sektörünün en büyük fuarı The Big Show Oman’da yerini alacak.

ATC Air Trade Centre, The Big Show Oman’da yer alacak
Endüstri 40 Zirvesi


İklimlendirme sektörünün önde gelen isimleri arasında yer alan ATC Air Trade Centre, ürün ve hizmet kalitesi ile hem yurt içinde hem de yurt dışında isminden söz ettiren bir marka. Klima santralleri, VRF klimalar, fanlar ve duman kontrolü, su soğutma sistemleri, otopark havalandırma sistemleri başta olmak üzere iklimlendirme alanında oldukça geniş bir ürün yelpazesi ile müşterilerine hizmet veren ATC Air Trade Centre, kalitesi ile prestijli projelerin öncelikli tercihi.

ORTADOĞU’YA SİSTEMLERİNİ TANITACAK

Ürünlerini tanıtmak üzere yurt içinde ve yurt dışında birçok fuara katılan marka, bu yılda birçok önemli fuarda ziyaretçileri ile buluşacak. ATC Air Trade Centre, 25-27 Mart tarihleri arasında gerçekleşecek The Big Show Oman Fuarı’nda yerini alacak. Marka, Orta Doğu'daki yapı ve inşaat sektörünün en büyük fuarı olan The Big Show Oman Fuarı’nda ürün ve sistemlerini tanıtacak.

Güncelleme Tarihi: 15 Şubat 2019, 14:17
YORUM EKLE

Aldağ

ECA

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını