ARTSTONE, C-WALL EXPRO İLE DIŞ CEPHELERDE FARKLILIK YARATIYOR

İnovatif tasarımları ile dikkat çeken sektörün öncü markası Artstone, üstün ürün kalitesi ve hizmeti ile dahil olduğu her projede marka kimliğine ve tasarım çizgisine uyum sağlıyor.

ARTSTONE, C-WALL EXPRO İLE DIŞ CEPHELERDE FARKLILIK YARATIYOR
Endüstrideara

Yeni nesil teknolojiyle üretilen C-Wall Expro, betonun sağladığı brütalist etkiyi; en doğal, hafif, pratik ve dayanıklı haliyle mekânlarınıza sunuyor. Hafif ve esnek yapısıyla doğal beton kullanımının mümkün olmadığı yüzeylerde alternatif olarak yer alan C-Wall Expro, uygulandığı mekânlara brüt betonun sadeliğini ve endüstriyel tarzın dinamiğini bir araya getiriyor. 

BETONUN EN YENİLİKÇİ FORMU…

Birinci sınıf ham maddeleri sayesinde hijyenik ve gıda temasına uygun Artstone ürünlerinden C-Wall Expro, beton görünümünün yalın mimari karakterini tüm yüzeylerde sergiliyor. Dokusu ve görünümü ile birebir beton hissiyatı veren C-Wall Expro, betonun yarattığı tozuma, kırılma, çatlama gibi malzeme olumsuzluklarını da ortadan kaldırıyor. Sunduğu montaj kolaylığı ile kısa sürede kentin izlerini taşıyan ferah ve sade yaşam alanları tasarlamaya fırsat sağlıyor.

MODERN, PRATİK VE DAYANIKLI YÜZEYLER

Su ve neme dayanıklı, “A1” Yangın Sınıfı’nda yer alan, üstün ürün yapısı ile uzun yıllar kullanım garantisi sunan Artstone’un yenilikçi duvar paneli; dış cephede avantajlı kullanım imkânı sağlaması ile ön plana çıkarken aynı zamanda iç mekânlarda da beton hissini tüm gerçekliği ile yansıtıyor. Betonun en doğal halinin içeriğinde kullanıldığı çimento esaslı C-Wall Expro ile kullanıcılar, endüstriyel tarzın gücünü yaşam alanlarına taşıyor.
Doğalına oranla hafif ve form alabilen ürün yapısı sayesinde tüm yüzey tiplerine uygulanabilen C-Wall ExPro serisi ile yalın ve şık mekânlar tasarlayabilir; her gün geliştirmekte olduğu geniş ürün gamıyla yaşam alanlarına yenilikçi ve modern çözümler sunan Artstone’un tüm modellerini incelemek için artstone.com’u ziyaret edebilirsiniz. 

Güncelleme Tarihi: 05 Mayıs 2022, 23:06
YORUM EKLE

Aldağ

ECA

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını