Arfen BAU Fuarı’nda ziyaretçilerini bekliyor

Yapı ve sanayi sektörünün ihtiyaçlarına yüksek kalite standartlarında çözüm üreten Arfen, Almanya Münih’te düzenlenen BAU fuarına katılım gerçekleştirdi.

Arfen BAU Fuarı’nda ziyaretçilerini bekliyor
Endüstrideara

1999 yılından bu yana yapı ve sanayi sektörünün ihtiyaçlarına yüksek kalite standartlarında çözüm üreten Arfen, hedef kitlesiyle buluşmaya devam ediyor. Avrupa’nın en önemli fuarları arasında yer alan Almanya Münih’te düzenlenen BAU fuarına katılım gerçekleştiren marka, stantta ürünlerini sergiledi. 

GENİŞ ÜRÜN GAMI İLE BAU’DA

Dilatasyon profilleri, duvar ve köşe duvar koruma sistemleri, köprü genleşme derzleri, mesnetler & slab joint, dekorasyon profilleri, ısıl genleşme derz profilleri, TPE dilatasyon bandı &pah bandı & hydroflex Suda Şişen Bant, alüminyum paspas sistemleri ve endüstriyel profillerden oluşan geniş ürün gamı ile müşterilerine çözüm sunan Arfen, kalitesi ile öne çıkıyor.
İstanbul Hadımköy ve Çorlu Organize’de yer alan tesislerinde faaliyetlerine devam eden Arfen, 14 – 19 Ocak 2019 tarihleri arasında devam edecek olan BAU fuarında ziyaretçilerini bekliyor olacak. 
 

Güncelleme Tarihi: 18 Ocak 2019, 18:04
YORUM EKLE

Polinet

İntek

Dergiler