Arçelik’e Red Dot’tan 2 Ödül

Ürünlerinde tasarım ve teknolojiyi aynı anda sunan Arçelik, tasarımda dünyanın en prestijli yarışmalarından biri olan Red Dot’tan 2 ödülle döndü.

Arçelik’e Red Dot’tan 2 Ödül
ST Endüstri  Radyo

Arçelik, Red Dot Ödülleri Töreni’nde 2 ürünüyle ödül almaya hak kazandı. Red Dot Tasarım Ödülleri jürisi tarafından Telve Duo ve Grundig Saç Kurutma Makinesi, Red Dot Award: Product Design kategorisinde ödüle layık bulundular. 
 
8 Temmuz 2018 tarihinde Almanya’nın Essen şehrinde düzenlenen törende, ödülleri Arçelik adına Endüstriyel Tasarım Direktörü Serdal Korkut Avcı ve Tasarım Uzmanı Can Onur Vancı aldı.

1954 yılından bu yana her yıl çeşitli ülkelerden binlerce başvurunun yapıldığı Red Dot Tasarım Ödülleri’nde ödül alan ürünler çağdaş tasarımın en büyük müzesi olan Red Dot Tasarım Müzesi’nde sergilenecek. 

Arçelik Red Dot Ödüllü Ürünlerinin Özellikleri 

Telve Duo

Siyah ve bakır renkleri, şık tasarımıyla öne çıkan indüksiyon teknolojisiyle vazgeçilmez geleneksel türk kahvesi lezzetini sunuyor. Yüksek cezve kapasitesi ile tek seferde 6 fincana kadar kahve pişirirken, 2 ayrı cezvede farklı şeker miktarlarına göre seçim yapma imkanı sunuyor. Ayrıca 3 farklı fincan boyuna göre Türk kahvesi miktarı ayarlanabiliyor. 

Grundig Saç Kurutma Makinesi 

İnovatif dikey fan teknolojisi sayesinde üretilen en sessiz saç kurutma makinelerinden biri olan ürün,  keyifli bir kullanım sağlıyor. Bakır detayı ve sade bir tasarımıyla dikkat çekiyor. 
 

Güncelleme Tarihi: 16 Temmuz 2019, 10:32
Robot Yatırımları
YORUM EKLE

Polinet

Markaküpü

Dergiler
Partnerler