banner1322
x

“Ar-Ge çalışmalarımız kullanıcı dostu inovatif ürünler üzerinde devam ediyor”

Kalitesiyle öne çıkan Hitit Havuz’un kurucusu ve Genel Müdürü Melih Bulut, Ar-Ge çalışmalarını kullanıcı dostu inovatif ürünler üzerinde devam ettiklerini açıkladı.

“Ar-Ge çalışmalarımız kullanıcı dostu inovatif ürünler üzerinde devam ediyor”
Endüstrideara

Hitit Havuz ticari faaliyetlerine ne zaman ve nasıl başladı? Faaliyet konunuz ile ilgili neler söylemek istersiniz? 

Hitit Havuz, Melih Bulut tarafından 2010 yılında Ankara’da kurulmuştur.  Firmamız fıskiye sistemleri, süs havuzları, yapay şelaleler, iç ve dış mekan su perdeleri ve su altı armatürleri konusunda imalatçı, ve uygulayıcı olarak faaliyetlerine devam etmektedir. 

Ürün yelpazenizde ne tür ürünler var ve bu ürünler daha çok nerelerde kullanılıyor?

Firmamızın ürün yelpazesinde fıskiye nozulları, fıskiye kollektörleri, su altı aydınlatma armatürleri ve ağaç aydınlatma armatürleri yer almaktadır. Tabii bu ürünleri müşteri ihtiyaçları doğrultusunda şekillendirerek üretiyoruz.  Bu ürünler fıskiye sistemleri, süs havuzları ve yapay şelalelerde kullanılıyor. Aydınlatma ürünlerimizin bazıları çevre ve peyzaj aydınlatmalarına da hitap ediyor. 

Üretim tesisleriniz ve çalışanlarınızla ilgili neler söylemek istersiniz? 

Firmamız, Ankara İvedik OSB‘de 700 metrekare kapalı alanda faaliyet göstermektedir. Mekanik, elektronik ve ahşap olmak üzere üç kat atölye ve bir kat çalışma ofisinden oluşmaktadır. Her birimde konusunda uzman tecrübeli çalışma arkadaşlarımızla hizmet vermekteyiz.
 

Güncelleme Tarihi: 22 Ağustos 2019, 09:50
YORUM EKLE

Aldağ

TK Elevator

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını