banner1322
x

Antalya Kaleiçi’nde Yeşil Diyabaz şıklığı

Demirtaş Mad. Mer. Ltd. Şti. Yeşil Diyabaz isimli doğal taşı ile yapılan su şelalesi ile Antalya’nın en önemli yerleşim ve tarihi alanlarından biri olan Kaleiçi’ne değer kattı.

Antalya Kaleiçi’nde Yeşil Diyabaz şıklığı
Robot Zirvesi

Temelleri 1997 yılında atılan Demirtaş Mad. Mer. Ltd. Şti. ürün gamında yer alan doğal taşları ile konut, otel, havuz, kamusal alan gibi farklı kullanım alanlarına değer katmaya devam ediyor. 

Emperador Dark, Sky Blue ve Golden Night isimli doğal taşları ile müşterilerine hizmet veren marka özellikle Yeşil Diyabaz ürünü ile zeminden cepheye farklı alanlara görsel zenginlik katıyor. Oluşumu itibari ile volkanik bir yapıda olan Yeşil Diyabaz’ın kullanıldığı önemli projelerden biri ise Antalya’nın en önemli yerleşim ve tarihi alanlarından biri olan Kaleiçi. Burada şehre görsel bir zengin katmak amacıyla yer verilen su şelalesinin tasarımında Yeşil Diyabaz kullanıldı. 

Demirtaş Mad. Mer. Ltd. Şti. sektörün öncü firmaları ile iş birliği içinde, müşteri memnuniyetinin ve uzun soluklu çalışmanın önemini en öne koyabilen yaklaşımı ve asla ödün vermediği kalitesi ile nitelikli projelerin güvendiği isim olmaya devam ediyor. Firmanın öncelikli hedefi beklentilerin ve standartların ötesinde yüksek kalitedir.


 

Güncelleme Tarihi: 24 Ocak 2020, 03:32
YORUM EKLE

Aldağ

ECA

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını