banner1322
x

Alüminyum kompozit panellerde kaliteli çözüm sunuyor

Arslan Cephe Mimarlık’ın hizmetini verdiği alüminyum dış cephe sistemleri arasında yer alan alüminyum kompozit panellerle yapılara kaliteli çözümler sunuyor. 

Alüminyum kompozit panellerde kaliteli çözüm sunuyor
Endüstri 40 Zirvesi

Alüminyum dış cephe sistemleri, istenilen forma girmesi ve hafif olması gibi birtakım özellikleri nedeniyle günümüzde mimari yapılarda sıklıkla tercih edilen yapı malzemesi olarak karşımıza çıkıyor. Alüminyum dış cephe sistemlerinin önemli oyuncuları arasında yer alan Arslan Cephe Mimarlık ise ürün ve hizmet kalitesiyle yapılara değer katıyor. 

PROJELERE KATMA DEĞER SAĞLIYOR

Alışveriş merkezi, konut, yüksek yapılar gibi farklı türlerdeki yapılara en doğru çözümleri sunmaya odaklanan marka; pencere kapı sistemleri, sürme sistemler, giydirme cephe sistemleri, cephe kaplama sistemleri, güneş kırıcı sistemleri, ışıklık/ skylight sistemleri, balkon korkuluk sistemleri, küpeşte sistemleri ve alüminyum kompozit panel sistemleriyle hizmet veriyor. Bu alanda uzmanlaşmış profesyonel ekibi ile ihtiyaca uygun doğru çözümü sunan Arslan Cephe Mimarlık, hizmet verdiği projede işleri zamanında tamamlayarak yatırımcıya zaman ve maliyet avantajı sunuyor. Teknolojiyi ve tecrübeyi yanına alarak müşterilerine projelerinde katma değer sağlayan firma bugüne kadar birçok prestijli projeye çözüm sundu. 
 

Güncelleme Tarihi: 09 Ocak 2020, 16:58
YORUM EKLE

Aldağ

ECA

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını