banner1322
x

Alüminyum eloksal yatırımı...

Arfen, gerçekleştirdiği yatırımlarla büyümeye devam ediyor. Markanın Yönetim Kurulu Başkanı Gültekin Dönmez, alüminyum eloksal yatırımını bu yıl devreye alacaklarını açıkladı.

Alüminyum eloksal yatırımı...
Enerji Zirvesi

Sektörünün başarılı isimleri arasında yer alan Arfen, 1999 yılından bu yana her geçen gün gücüne güç katmaya devam ediyor. Dilitasyon profilleri, köprü genleşme derzleri, endüstriyel profiller gibi oldukça geniş bir yelpazede üretim gerçekleştiren firma ürün ve hizmet kalitesi ile öne çıkıyor.

ST Endüstri Medya’da İnşaat ve Malzeme programının konuğu olan Arfen Yönetim Kurulu Başkanı Gültekin Dönmez ile çalışmalarını konuştuk.

YATIRIMDA HIZ KESMİYOR

Sürekli yeni yatırım ve geliştirmelerle yüksek kalite standartlarına uygun çözümler sunduklarını belirten Dönmez, yeni yatırımları olan alüminyum bina, alüminyum eloksal ve makine yatırımları hakkında bilgi verdi. Dönmez, fabrikalarında alüminyum eloksal yatırımını bu yıl devreye alacaklarını açıkladı.

Arfen Yönetim Kurulu Başkanı Gültekin Dönmez ile yaptığımız röportajı aşağıdaki linkten okuyabilirsiniz.

https://radyo.stendustri.com.tr/arfen-yonetim-kurulu-baskani-gultekin-donmez-aluminyum-eloksal-yatirimini-bu-yil-devreye-alacak/

Güncelleme Tarihi: 10 Şubat 2020, 18:07
YORUM EKLE

Legend Art

İmmergas

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını