ALTYAPI ÇALIŞMALARINDAKİ GÜCÜNÜ KONUTA AKTARACAK

Ar-Ge çalışmalarına ağırlık verdiklerini belirten Thyssenkrupp Asansör Türkiye Operasyonlar Direktörü Bigehan Bozkurt, tüm çalışmaları, teknolojileri ve Ar-Ge yatırımlarıyla metro, havalimanları, şehir hastaneleri projelerinde çok ciddi bir tecrübe ve güce sahip olduklarını, altyapı çalışmalarındaki güçlerini konut sektörüne aktarmayı hedeflediklerini söyledi.

ALTYAPI ÇALIŞMALARINDAKİ GÜCÜNÜ KONUTA AKTARACAK
EndüstrideAra - Haber Detay

thyssenkrupp Asansör’ün Türkiye’deki çalışmaları hakkında bilgi verir misiniz?

Alanında dünyanın en büyük şirketleri arasında bulunan, dünya çapında 100’den fazla ülkede, 1000’den fazla satış ve servis ofisindeki 50 binden fazla çalışanı ile yıllık 8 milyar Euro satış rakamı gerçekleştiren thyssenkrupp Elevator’a bağlı faaliyet gösteriyoruz. thyssenkrupp Asansör olarak, 20 yıldır Türkiye’de inşaat ve ulaşım sektörlerinin gelişimi ile doğru orantılı büyümemizi sürdürerek, her gün insanların hayatına dokunup, güvenli ve konforlu bir şekilde seyahat etmelerine ve yaşam kalitelerini artırmalarına yardımcı oluyoruz. Ürün ve hizmet portföyümüzde yük ve yolcu asansörleri, yürüyen merdiven ve bantlar, merdiven asansörü ve engelli platformları ile tüm ürünler için isteğe özel çözümlerimiz yer alıyor. Şirketimizin en önemli iş kolu, asansör, yürüyen merdiven ve yürüyen bantların uzun yıllar boyunca güvenli, konforlu ve kesintisiz mobilitesi için sunduğumuz servis hizmet ve çözümlerimizdir. Marka ve model fark etmeksizin tüm asansörlerin güncel bakımlarını ve modernizasyon işlemlerini alanında uzman ekip ve mühendis kadromuzla tüm mevzuat ve standartlara uygun şekilde gerçekleştiriyoruz. Bakım onarım hizmetimizle hayatın kesintisiz devamlılığını, modernizasyon hizmetlerimizle de binaların değerini artırarak, enerji verimliliği, konfor ve güvenlik avantajları sunuyoruz.  

Önümüzdeki süreçte neyi hedefliyorsunuz?

Sektörümüzün geleceği için son derece önemi olan Ar-Ge çalışmalarımıza ağırlık veriyoruz. Tüm çalışmalarımız, teknolojimiz ve Ar-Ge yatırımlarımızla metro, havalimanları, şehir hastaneleri projelerinde çok ciddi bir tecrübe ve güce sahip olduk. Bununla birlikte kentleşme çalışmalarının sektörümüze sağladığı potansiyelin farkındayız. Altyapı çalışmalarındaki gücümüzü konut sektörüne aktarmayı hedefliyoruz. Önümüzdeki yılda konut, hastane ve metro projelerine yönelmeyi hedefliyoruz. Bu alanlarda elde ettiğimiz tecrübeyi daha fazla insana hizmet için kullanmayı istiyoruz.  Ayrıca, ister son teknoloji ürünü yeni bir sistem isterse daha eski bir mevcut sistem olsun, asansörleri, yürüyen merdivenleri ve yürüyen bantları güvenli, etkili ve verimli bir şekilde çalışmasını sağlamak öncelikli hedeflerimiz arasında yer alıyor. Bu doğrultuda onlarca yıllık deneyime ve küresel bir teknoloji ağı erişime sahip, mesleki ve teknik anlamda sürekli eğitim alan uzman servis kadromuzla Türkiye genelinde yaygın servis ağımızla haftanın 7 günü, günün 24 saati hizmet veriyoruz. 
 

YORUM EKLE

Radyo

Bestherm

Dergiler