ALTIN ÇEKÜL ÖDÜLÜNÜN SAHİBİ OLDU

Baumit, Türkiye’de yapı malzemesi alanında en iyi ürünlerinin seçildiği Altın Çekül Uluslararası Yapı Kataloğu Ödülleri’nde İnce Yapı Sıva ve Boya Sistemleri ödülüne layık görüldü.

ALTIN ÇEKÜL ÖDÜLÜNÜN SAHİBİ OLDU
Enerji Zirvesi

Bu yıl 26’ncısı düzenlenen Altın Çekül Uluslararası Yapı Kataloğu Ödülleri sahiplerini buldu.  Mantolamadaki başarısını tüm dünyaya kanıtlayan Baumit, bu yıl kullanıcılarıyla buluşturmuş olduğu inovatif ürünü Klima Sağlıklı Sıva ve Boya Sistemleri ile Altın Çekül Uluslararası Yapı Kataloğu Ödülleri’ nde İnce Yapı Sıva ve Boya Sistemleri ödülüne layık görüldü. 

YAŞAM ALANLARINA NEFES KATIYOR

Yaşam alanlarını sağlıklı ve konforlu bir hale dönüştürmeyi hedeflediği bu ürünüyle Baumit, farkını bir kez daha ortaya koydu. Nem dengeleme özelliğine sahip olan Klima Sağlıklı Sıva ve Boya Sistemleri’nin en önemli özelliklerinden biri de iç mekan hava kalitesini iyileştirebilmesidir. Ortamdaki nem arttığında gözenekli yapısı sayesinde havadaki fazla nemi emen ürün, ortamdaki hava çok kuru olduğunda ise bünyesindeki su buharını ortama geri verme özelliğine sahip. Evlerdeki nem seviyesini sağlıklı ve ideal değerler olarak kabul edilen yüzde 40 ila yüzde 60 arasında tutulmasını sağlayarak sağlıklı bir ortam sunar.

YORUM EKLE

Aldağ

Vefa

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını