banner1013
x

Alse Metal profesyonel ekibi ile projelere değer katıyor

Kalitesi ile yalnızca yurt içinde değil yurt dışında da başarılı işlere imza atan Alse Metal, imalatta olduğu gibi uygulamada da başarılı bir isim. Genel Müdür Alper Coşkun, tecrübeli bir ekibe sahip olmalarının yapılan çalışmadan istenilen verimliliğin alınmasına olanak sağladığını vurguluyor.

Alse Metal profesyonel ekibi ile projelere değer katıyor
EndüstrideAra4

İstanbul İkitelli Organize Sanayi Eskoop Sanayi Sitesi’nde imalat gerçekleştiren Alse Metal üretim, projelendirme ve montaj hizmeti veriyor. Makine parkına yaptığı yatırımlarla gücüne güç katan marka, Vira İstanbul projesinden Yılmaz Makine’nin Çorlu’da yer alan tesisine kadar farklı tipolojideki birçok önemli projenin çözüm ortağı.  Genel Müdür Alper, “Bu fabrikanın dış cephesinde 450 metrekare kompozit, 160 metrekare slikon cephe, kepenk başta olmak üzere farklı işleri gerçekleştirdik. Türk tekstil sektörünün önde gelen isimleri arasında yer alan Aba Tekstil’in İstanbul merkez ofislerinin ise iç ofis bölmeleri, doğrama, fotoselli kapı imlatını ve montajını üstlendik. Kabataş’ta restorasyon kapsamında bir binanın dış cephe çalışmalarını sürdürüyoruz. Doğrama sistemleri tarafımızca yapılan projeyi yakın zamanda teslim edeceğiz. EMS Yapı’nın Pelikan Villaları projesi kapsamında dokuz villanın panjur, doğrama sistemlerinin imalat ve montajını gerçekleştirdik. Konut projelerinin yanı sıra kafe gibi işletmelere de çözüm sunuyoruz. Örneğin Akasya AVM’nin içerisinde yer alan Ukalife Louie Cafe’nin alüminyum doğrama ve cam balkon işlerini yaptık. Yurt dışında da çalışmalarımız sürüyor. Hedefimiz yurt dışındaki faaliyetlerimizi daha fazla arttırmak.” diyor.  

İNGİLTERE’YE İHRACAT YAPIYOR

2019 yılı için öncelikli hedeflerinin dış pazar çalışmalarını arttırmak olduğunu dile getiren Coşkun, Almanya, Fransa ve İspanya’da olmak üzere üç farklı fuara katılım gerçekleştireceklerini açıklıyor. Coşkun “İsrail, İngitere, Fransa ve Irak’a ihracat yapıyoruz. İngiltere ve Fransa’ya cephe ve doğrama sistemlerini Türkiye’de üretimini yaparak gönderiyoruz. İsrail ve Irak’ta ise hem imalat hem de montaj yapıyoruz. Dış pazar payımızı arttırmak amacımız. Böylelikle firmamızın üretim kapasitesin de arttırmış olacağız.” diyor.
Alse Metal olarak uzun yıllardır bu sektörde faaliyet gösterdiklerine dikkat çeken Coşkun, profesyonel bir ekibe sahip olmalarının imalatta olduğu gibi uygulamada da başarılarını arttırdığına dikkat çekiyor. Coşkun, “İşinde tecrübeli bir ekibe sahibiz. Bu da sahada işin aksamadan devam etmesine, yapılan çalışmadan istenilen verimliliğin alınmasına olanak sağlıyor. Aldığımız işi zamanında tamamlamamız, profesyonel bir kadroya sahip olmamız müşterimizin firmamıza olan güvenini arttırıyor ve gelecek projelerinde de tercih edilmemizi sağlıyor.” diye konuşuyor. 

Güncelleme Tarihi: 04 Ocak 2019, 15:44
YORUM EKLE

KRC ELEKTRO

Peri

Dergiler