banner1322
x

Aliağa Petrol Tesisi’nin yangın kapıları CMD Metal’den

CMD Metal, yangın kapıları ile güvenliğin önem arz ettiği TÜPRAŞ’ın Aliağa Petrol Tesisi’ne çözüm sundu.

Aliağa Petrol Tesisi’nin yangın kapıları CMD Metal’den
Endüstrideara

Petrol tesisleri can güvenliğinin maksimum seviyede tutulması gerekilen en önemli çalışma sahalarından biri. Nitekim burada kullanılacak malzemelerin kalitesine ve mukavemetine önem verilmekte…. Bu önemli sektörün partnerlerinden biri de yangın kapıları ile  CMD Metal. Kalite standartlarına uygun bir şekilde üretimini gerçekleştirdiği yangın kapıları ile CMD Metal, TÜPRAŞ’ın Aliağa Petrol Tesisi’nin de tercihi oldu. Tesisin jeneratör odalarında 36 adet yangın kapıları kullanılarak olası bir yangına karşı maksimum güvenlik sağlandı.

Yangın çıkış kapıları, metal kapılar, yangına dayanıklı şaft kapakları ve inox paslanmaz kapı imalatındaki başarısı ile isminden söz ettiren CMD Metal’in çalışmalarını, Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Süt ile konuştuk.

ULUSLARARASI STANDARTLARDA ÜRETİM

2011 yılında İstanbul’da yangın kapısı üretmek üzere kurulan, kitelli Organize Sanayi Bölgesinde yer alan tesisimizde yangın çıkış kapıları, metal kapılar, yangına dayanıklı şaft kapakları ve inox paslanmaz kapı imalatı gerçekleştiren CMD Metal, yaklaşık 1000 metrekare kapalı alanda üretim yapıyor. Ulusal ve uluslararası standartlara uygun, kaliteli, güvenilir kapılar üreten firmanın yangın kapıları Amerika haricinde her ülkede geçerli olan uluslararası sertifikalara sahip. Yangına karşı 60 dk- 180 dk kadar dayanımlı olan yangın kapılarıyla müşterilerine hizmet veren firma, yangın kapılarının yangın dayanım sınıfı: E180, El260.

Güncelleme Tarihi: 20 Aralık 2019, 18:09
YORUM EKLE

Aldağ

İmmergas

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını