banner1013
x

Alarko Carrier üniversite öğrencileriyle bir arada

Ürün kalitesi kadar sosyal sorumluluk projeleriyle de ismini duyuran Alarko Carrier, üniversite öğrencileri ile bir araya gelerek bilgi birikimini paylaşmaya devam ediyor.

Alarko Carrier üniversite öğrencileriyle bir arada
EndüstrideAra - Haber Detay
İklimlendirme sektörünün önde gelen isimleri arasında yer alan Alarko Carrier, sektörün geleceği gençlerle bir arada bulunmaya devam ediyor. Marka,uzun yıllara dayanan tecrübesini bu alanda eğitim alan gençlerle paylaşmak amacıyla çeşitli seminerler veriyor. Alarko Carrier, üniversite-sanayi işbirliği kapsamında son olarak Alarko Carrier Isıtma Ürün Müdürü Erkan Mutlu ve Su Basınçlandırma Ürün Müdürü Cüneyt Bulca, Trakya Üniversitesi Makina Mühendisliği Bölümü’nün üçüncü ve dördüncü sınıf öğrencileriyle bir araya gelerek “Isıtmada Yoğuşma Teknolojisi - Yeni ErP Yönetmeliği ve Değişken Devirli Sirkülasyon Pompaları” konusunda bir eğitim verdi.

SİRKÜLASYON POMPALARINDA DEĞİŞKEN DEVİR TEKNOLOJİSİ KONUŞULDU

Trakya Üniversitesi öğretim üyelerinden Prof. Dr. Semiha Öztuna’nın önderliğinde gerçekleştirilen eğitim kapsamında Erkan Mutlu; 21 Nisan Cumartesi tarihinde yürürlüğe giren ErP Yönetmeliği, kapsamı ve etkileri ile ısıtmada yoğuşma teknolojisi, Alarko Aldens yoğuşmalı kazanların teknik özellikleri, kaskad çalışma teknolojisi ve montaj bilgileri hakkında bilgi verdi. Cüneyt Bulca da sirkülasyon pompalarında değişken devir teknolojisi hakkında katılımcılara bir sunum yaptı.

Güncelleme Tarihi: 14 Aralık 2018, 18:55
YORUM EKLE

Fullboard

Bestherm

Dergiler